Zbog planiranih radova na mreži doći će do prekida struje u nedjelju, ponedjeljak i utorak, saopšteno je iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema CEDIS.
Radovi se, kako su kazali u CEDIS-u, izvode radi kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.
“U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni”, naveli su u CEDIS.
NEDJELJA
Zbog planiranih radova na mreži, u nedelju 21. marta, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Berane
– u terminu od 09 do 12 sati: Rudnik mrkog uglja.
PONEDELJAK
Podgorica
– u terminu od 08 do 15 sati: zgrada na uglu ul. Ilije Plamenca i 8.marta kao i naselje iza nje, dio Bulevara Pera Ćetkovića.
– u terminu od 09 do 13 sati: ul. Radnička i Dr. Milutina Kažića.
– u terminu od 09 do 15 sati: dio Mareze- ul. Petra Šobajića i Džejmsa Joka Meštrovića.
– u terminu od 09 do 16 sati: dio ul. 18.jula i dio Dalmatinske, dio Bioča-Grudice, Peuta.
– u terminu od 09 do 18 sati: Lijeva Rijeka, Brskut, Veruša, Opasanica i Mokra.
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Do Pješivački i Vučiji Studenac.
Cetinje
– u terminu od 09 do 16 sati: dio Drušića – Đurovo Oko.
Nikšić
– u terminu od 08 do 17 sati: Donji Klenak, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke Donje (Bijela Vrata), Cerovačka Glavica, (Zlatna Strana), Dubočke Gornje (Pećinovac), Krtine (Šljeme), Garevac (Baljački Do), Crni Kuk, Zanuglina, Somina Donja, Somina Gornja.
– u terminu od 10 do 12 sati: Bulevar Vuka Mićunovića (kod Albone).
Bar
– u terminu od 09 do 15 sati: Kunje.
– u terminu od 10 do 15 sati: Bartula, Rap.
– u terminu od 14 do 18 sati: Gvozden Brijeg, Čeluga.
Budva
– u terminu od 09 do 14 sati: Dio naselja Podkošljun u blizini Vila Park, Dio naselja Lazi, Dio ul. Kanjoša Macedonovića, dio ul. Proleterskih brigada, Pančevačka ulica.
Ulcinj
– u terminu od 08 do 15 sati: Kompletan Stari grad.
Tivat
– u terminu od 08 do 10 sati: Potoršači obale Đuraševića prema Krtolima.
– u terminu od 10 do 12 sati: Krašići kraj naselja, ulice Risanska, Čakalova, Balkanska, Karađorđeva, Šabačka, Vasina, Njegoševa, Polimska, Kalem. Šor., Tivatska.
Kotor
– u terminu od 10:30 do 12:30 sati: Stari grad, Katedrala Sv. Tripun i dio Grada od Katedrale do Gurdića.
– u terminu od 10:30 do 14 sati: Markov Rt, Jerovica.
Herceg Novi
– u terminu od 08 do 09:30 sati: Poluostrvo Luštica, dio koji pripada opštini Herceg Novi.
Andrijevica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Selo Sjenožete.
Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje, Beranselo, Dolac, Lužac, Buče, Vinicka, Trepča, Šekular, R.Marsenića Lubnice, Jelovica, Kurikuće, Glavaca i Vuča, dio sela Dapsići, dio sela Dolac.
Bijelo Polje
– u terminu od 09 do 15 sati: Ravna Rijeka, Lješnica, Stožer, Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Rasovo i Sela.
Kolašin
– u terminu od 07:30 do 08:30 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Starče.
– u terminu od 08 do 15 sati: Sela.
– u terminu od 08 do 16 sati: Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Prekobrđe, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela.
– u terminu od 09 do 15 sati: Drijenak i Vladoš.
– u terminu od 17 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
Mojkovac
– u terminu od 09 do 14 sati: Naselje oko Željezničke stanice i dio naselja Bjelojevići.
– u terminu od 10 do 14 sati: Kraljevo Kolo.
Plav
-u terminu od 12 do 14:30 sati: Rudo Polje, Šarkinovići i dio sela Brezojevice.
Pljevlja
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Jezero, Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići i Đuli.
Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Gržica i Dječi Vrtić.
UTORAK
Podgorica
– u terminu od 08 do 15 sati: dio Donje Gorice oko Morače-dio ul. Desanke Maksimović i Raka Mugoše.
– u terminu od 09 do 11 sati: Gornji Kokoti, dio Farmaka, Šteke i Beri.
– u terminu od 09 do 16 sati: Liješta, Medun, Dučići, Koći, Radan, Rašovići, Ledine, Lopari, Rozdec, Rudine, Nikmaraš, Stjepovo, Benkaj, Poprat, karaula Poprat i repetitor Zatrijebač, dio ul. 18.jula i dio Dalmatinske, dio Bioča-Grudice i Peuta.
Cetinje
– u terminu od 09 do 16 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo, Ulići, Štitari, Mikulići, Tomići, Orašani i Kobilji Do.
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Do Pješivački i Vučiji Studenac.
Nikšić
– u terminu od 08 do 17 sati: Donji Klenak.
– u terminu od 08:30 do 15 sati: Pišteta.
– u terminu od 09 do 14 sati: Bulevar Vuka Mićunovića, Ul. Nikca od Rovina, Ul. Nika Miljanića, Ul. IV Crnogorske.
– u terminu od 10 do 12 sati: Bulevar Vuka Mićunovića(kod Albone).
Bar
– u terminu od 09 do 12 sati: Čeluga.
– u terminu od 10 do 14 sati: Bijeli kamen.
Budva
– u terminu od 09:30 do 14 sati: Dio naselja Podkošljun u blizini Vila Park, Dio naselja Lazi, Dio ul. Kanjoša Macedonovića, dio ul. Proleterskih brigada, Pančevačka ulica.
– u terminu od 11 do 16 sati: dio naselja Lugovi, dio ul Veljka Vlahovića, Brodarska ulica, dio ul. Kanjoša Macedonovića.
– u terminu od 13 do 18 sati: Kamenovo, Trap Kamenovo, Kuljače, Vojnići, Podličak, Hotel Mestral, Miločer, Sveti Stefan, Šumet, Blizikuće, Čelobrdo, Poljane, Drobni pijesak, Drobnići, Rijeka Reževića, Perazića Do, Krstac, Crvena Glavica, Rađenovići, Smokov Vijenac.
Ulcinj
– u terminu od 08 do 15 sati: Kompletan Stari grad.
– u terminu od 12 do 16 sati: Centar Ulcinja, Totoši, Nova Mahala, dio Đerana, Kodre, Bratica, Valdanos, Ul.Krute, Kruče, Ul. Majke Tereze, dio bulevara Teuta, Voli, Kolomza, Pistula, Gač, Briska Gora, Sv. Đorđe, Sutjel, Reč i Kodre Dakine (naizmjenična isključenja u trajanju do 40 minuta po izvodu).
Kotor
– u terminu od 10:30 do 11:30 sati: Muo, Prčanj, Markov Rt, Stoliv.
– u terminu od 10:30 do 13 sati: Od crkve Gospe od snijega do Dubokog dola, OŠ “Veljko Drobjaković” i naselje oko škole.
– u terminu od 11:30 do 14 sati: Muo, Prčanj, Markov Rt, Stoliv, povremeni prekidi i periodu izvođenja radova.
Herceg Novi
– u terminu od 08 do 16 sati: Sutorina, Lučići, Beci, Malta, Prijevor, Konjevići..
Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: selo Babino, dio sela Dapsići, dio sela Goražde i selo Dragosava.
Bijelo Polje
– u terminu od 08 do 09 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi.
– u terminu od 08 do 18 sati: Slijepač Most 2, Pali, Mijatovo Kolo, Mijatovo kolo-željeznička stanica, Jabučina, Gevčina, Tusto, Okladi.
– u terminu od 09 do 15 sati: Tomaševo i Grab.
– u terminu od 09 do 16 sati: Crnča, Ivanje, Radulići, Vrbe, Crhalj, Goduša, Ličine, Lazovići, Moravac, Kradenik, Godijevo, Stubo, Vrh, Šipovice, Negobratina, Sipanje, Sušica, Osmanbegovo Selo, Đalovići, Čampari, Dupljaci.
– u terminu od 10 do 14 sati: Unevina (stara TS).
– u terminu od 14 do 18 sati: Dubovo.
– u terminu od 17 do 18 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi.
Kolašin
– u terminu od 07:30 do 08:30 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
– u terminu od 08 do 15 sati: Ljuta.
– u terminu od 09 do 15 sati: Vladoš.
– u terminu od 17 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
Mojkovac
– u terminu od 10 do 15 sati: Gornja Polja.
Gusinje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Grnčar.
Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Kalače i selo Fejzići.
Pljevlja
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Jezero, Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići i Đuli.