Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 13. aprila, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
– u terminu od 08 do 15 sati: Naselje oko bivših Nikšićkih semafora, ulica Emila Zole, Casno-a, Viktora Igoa, Vuka Manđušića i Pelev Brijeg.
– u terminu od 08 do 17 sati: Močilo.
Danilovgrad
– u terminu od 07:30 do 16 sati: Ćurilac, Grlić, Bjelouši, GSI, ZIP, dio Lazina,Grude, Bandići, Malenza, Đeđezi, Jabuke, Gornji i Donji Zagarač, Begovine, Zip, Tomaševići, Povrhpoljina i Markovići (isključenja do 30 minuta).
– u terminu od 07:30 do 16 sati: Kopito Petrovića i Šimšić.
– u terminu od 08 do 15 sati: Komunica,dio Novog Sela i privatna preduzeća Pirela, Rakočević, Darkvud, Čakarević, Klin Max.
– u terminu od 08 do 16 sati: Šume Bećirovića, Sušica, Kokotovac, Podglavice, Maljat, Kosić, Farmont, Betonjerka, Mamućevina, Jastreb, Koljat i dio Lazina (isključenja do 15 minuta).
Cetinje
– u terminu od 08 do 16 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo,Ulići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići.
Nikšić
– u terminu od 07:30 do 16 sati: Prisoje i Rokoči.
Bar
– u terminu od 08 do 14 sati: Naselje Topolica 3.
– u terminu od 09 do 15 sati: Dubrava ulice 91, 78, 76, 94, 89, 79, lokali na obali na Velikom Pijesku (naizmjenična isključenja u trajanju do 30 minuta).
– u terminu od 09 do 15 sati: Dubrava ulice 76, 78, 80, 82, 83, 91, 79, l81, 85, 87 Hotel kalamper i BEM na Velikom Pijesku (naizmjenična isključenja u trajanju do 30 minuta).
– u terminu od 10:30 do 14 sati: Naselje Topolica 3.
Budva
– u terminu od 08 do 12 sati: Vodovod Bijeli Do, Seoce, Prijevor i Jaz.
– u terminu od 08 do 14 sati: Svinjišta, Partizanski put, Poljice, Servo Mihalj, Lastva Grbaljska, Šišići, Gorovići, Petoselica, Glavatičići, Trsteno, Platamuni, Ograde i Kovačko Polje.
– u terminu od 09 do 10:30 sati: Hotel “Slavija”.
– u terminu od 10:30 do 13 sati: Hotel “Crystal Rivijera”.
– u terminu od 09 do 14 sati:
Kotor
– u terminu od 09 do 09:30 sati: Grbalj, Industrijska zona.
Berane
– u terminu od 07:30 do 16 sati: Selo Kurikuće.
Bijelo Polje
– u terminu od 07:30 do 08:30 sati: Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče, Čokrlije.
– u terminu od 07:30 do 16 sati: Potrk, Obod, Žaljevo.
– u terminu od 09 do 11 sati: STS Kisjela voda.
– u terminu od 10 do 16 sati: Čeoče, Barice, Ivanje Marinkovići, Rasovo Rasadnik, Sela, Rasovo Rasadnik, Voljavac i Tomaševo.
– u terminu od 11 do 15 sati: BTS Rijeka – Ćukovac.
– u terminu od 15 do 16 sati: Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče, Čokrlije.
Kolašin
– u terminu od 08 do 14 sati: Vočje.
– u terminu od 08 do 18 sati: Bakovići, Ilinčići, Fabrika Vode Suza, Trebaljevo, Sjerogošte i Radigojno.
– u terminu od 09 do 14 sati: Drijenak i Bojići.
Mojkovac
– u terminu od 10 do 13 sati: Uloševina.
Pljevlja
– u terminu od 08 do 15 sati: Otilovići, Lukavice, Koši Do i Gačevića Dolina.
– u terminu od 08:30 do 16 sati: Bijela, Miloševići i Kruševice.
UTORAK 14. APRIL
Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 14. aprila, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
– u terminu od 08 do 15 sati: Naselje oko bivših Nikšićkih semafora, Pelev Brijeg, Ulica Rusa Radulovića, Lička, Đure Daničića i Branka Deletića.
– u terminu od 08 do 17 sati: Močilo, Liješta, Medun, Dučići, Koći, Radan, Rašovići, Ledine, Lopari, Rozdec, Rudine, Nikmaraš, Stjepovo, Benkaj, Poprat, karaula Poprat i repetitor Zatrijebač.
Danilovgrad
– u terminu od 07:30 do 16 sati: Ćurilac, Grlić, Bjelouši, GSI, ZIP, dio Lazina,Grude, Bandići, Malenza, Đeđezi, Jabuke, Gornji i Donji Zagarač, Begovine, Zip, Tomaševići, Povrhpoljina i Markovići(isključenja do 30 minuta)
– u terminu od 07:30 do 16 sati: Kopito Petrovića i Šimšić.
– u terminu od 08 do 15 sati: Ćafa.
– u terminu od 08 do 16 sati: Šume Bećirovića, Sušica, Kokotovac, Podglavice, Maljat, Kosić, Farmont, Betonjerka, Mamućevina, Jastreb, Koljat i dio Lazina (isključenja do 15 minuta).
Cetinje
– u terminu od 08 do 16 sati: Donje Selo, Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda.
Nikšić
– u terminu od 07:30 do 16 sati: Prisoje i Rokoči.
Bar
– u terminu od 09 do 15 sati: Potrošači sa Bjelila, Haj Nehaja i Svete Ćekle koji se napajaju sa TS Kotorska vrata (naizmjenična isključena u trajanju do 30 minuta).
– u terminu od 15 do 18 sati: Pod zgradom, Tomovići, ispod magistrale do parohijskog doma u Sutomoru koji se napajaju sa TS Priboj.
Tivat
– u terminu od 09 do 14 sati: Marići, Bogunovo, dio Župe iznad magistrale.
Berane
– u terminu od 07:30 do 16 sati: Selo Kurikuće.
Bijelo Polje
– u terminu od 10 do 16 sati: Stožer, Pripčići, Ostrelj, Kovren, Nedakusi, Vlah, Ribarevine i Medanovići.
Kolašin
– u terminu od 08 do 17 sati: Međuriječje.
Mojkovac
– u terminu od 10 do 15 sati: Slatina.
Pljevlja
– u terminu od 08 do 15 sati: Otilovići, Lukavice, Koši Do i Gačevića Dolina.
Šavnik
– u terminu od 08 do 16 sati: Tušinja.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.