Fudbal 1.CFL

Budućnost sa penala iskoristila kiks Sutjeske

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su Iskru 1:0 u posljednjem meču 18. kola Telekom 1.CFL.

Plavo-bijeli su bili bolji rival u većem dijelu meča, ali su mreže mirovale do samog finiša.

Dejan Zarubica je u 15. minutu propustio najveću šansu prvog poluvremena nakon pasa Draška Božovića.

Gol je pao u 70. minutu. Obradović je faulirao Igora Ivanovića, a Božović je bio siguran sa penala!

Budućnost je tako iskoristila kiks Sutjeske i ima plus tri i meč manje u odnosu na Nikšićane.

Pravi Rade007

Ja ne vjerujwm da niko u Budućnosti ne umije da šutne loptu. Ono je umjetnist šutirat u reflektore i preko stadiona. Ja onako nijesam mogao ni kad sam najsmotaniji bio.

Stakor
Stakor

Penal je sudija kad je onu glupost svirao… nego, mora Budućnost više bit šampion, pa trpimo

Dejovesline
Dejovesline

Dobijace dok su nam sudije dno ako mora bit prva ne treba igrat ligu.
Jedina svijetla tacka je g Kaludjerovic J. Ostali si….

vesko
vesko

Buducnost je sinoc bila daleko bolja od Iskre koju sudije nisu ni jednom odlukom ostetile.Nisu se primakli golu Buducnosti.