Fudbal Pobjeda lidera na svom terenu

Budućnost vratila plus osam u odnosu na Sutjesku

Budućnost je iskoristila jučerašnji kiks Sutjeske i pobjedom nad Komom 2:0, vratila osam bodova prednosti na vrhu tabele crnogorskog šampionata.

Iako je tim sa Zlatica igrao hrabro i u nekoliko navrata zaprijetio golu “plavih”, ekipa Mladena Milinkovića povela je u 20. minutu.

Centrirao je Draško Božović, a Panajotis Moraitis pogodio za vođstvo Budućnosti.

Konačan rezultat postavio je Miloš Raičković fantastičnim golom sa skoro 30 metara, u 74. minutu.

Na vrhu tabele Budućnost ima 48 bodova, Sutjeska je na 40, a Iskra je osvojila 36. U donjem dijelu tabele su Titograd i Petrovac sa po 23, Kom je osvojio 19, a Grbalj 14 bodova.

Jeppp
Jeppp

Ovaj novi trener je bas dobro spremio ekipu
3 igrača se povrijedila … draško i grba samo sto ne crknu a taktika… da ne pricam … dobili na sreću

zagoric
zagoric

Budućnost baš slaba, u taktičkom smislu čak i očajna. Standard modernog fudbala je kompaktnost da razmak između najisturenijeg i najpovučenijeg igrača bude 25-30m, danas je u ekipi Budućnosti u većem dijelu meča znalo da bude preko 60 metara. Razlog tako kompaktnog igranja je da kad ekipa izadje u presing(ofanzivni dio) odbrana izadje visoko kako bi spriječila ako odbrana protivničke ekipe… Više »

Jef
Jef

Bravo druze sve si rekao kako je 👍👍👍👍👍👍

Makseodavde
Makseodavde

Najveci problem u nasem fudbalu je to sto imamo po utakmici minimum 20 faulova. Veceras igraci Buducnosti i Koma su vise lezali nego trcali