Fudbal Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo

Češka nokautirana u Prištini pred dolazak u Podgoricu

Uoči dolaska u Podgoricu, Češka je poražena u Prištini od Kosova 2:1 u meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Gosti su poveli pogotkom Patrika Šika u 16. minutu, ali taj gol nije poremetio planove domaće selekcije.

Samo četiri minuta kasnije izjednačio je Murići, da bi u 67. Vojvoda kompletirao preokret.

Kosovo je, makar privremeno preuzelo prvo mjesto u našoj grupi sa osam bodova iz četiri utakmice.

Češka je ostala na šest, ali iz četiri meča.

Preko Morace

Ode kosovo na ep..Igraju ljudi fudbal, ne prijete iz prazne puske..Koriste situaciju u grupu pored nas, ceha i bugara..Da je srece mi bismo sad bili na njihovo mjesto..Problem je sto mi i dalje mislimo da su kosovo i slicne reprezentacije kvalitetom ispod nas, a ovaj ciklus kvalifikacija to najbolje demantuje..Cini mi se da im je ovo 15 utakmica bez poraza… Više »