Fudbal Kvalifikacije za EURO

Englezi u festivalu golova pobijedili Kosovo

Engleska je u meču naše kvalifikacione grupe, pobijedila kao domaćin Kosovo sa 5:3 i sačuvala maksimalan učinak.

Gosti su poveli već nakon 30 sekundi, kada je Valon Beriša iskoristio grešku Kina i pogodio mrežu.

Međutim, uslijedila je furiozna igra Gordog albiona, koji je do poluvremena dao svih ept golova.

Sterling, Kejn, autogol Vojvode, pa dva pogotka Sanča otklonili su sve dileme.

U nastavku su gosti uspjeli da smanje preko Beriše i Murićija, dok je Kejn promašio jedanaesterac sa druge strane.

Engleska ima maksimalnih 12 bodova, Kosovo je ostalo na osam.

Princ od Konika

I srbi su dali englezima 3 gola, u 15 utakmica.

L.h
L.h

Skor engleske 19 datih 4 primljena golova od kojih 3 im je dao Kosovo.

Rade007
Rade007

Inače,sramotna igra Engleske,ovako će glava da se izgubi uskoro. Možda baš na Kosovu ili đe već igraju te domaće mečeve. Prvo poluvrijeme 5 golova i umjesto u drugo da im daš 10-15 ,ti kreneš da igraš kukavički i čuvaš rezultat,kao da su oni Španija. I povrh toga,praviš sto grešaka i jedno Kosovo ti da 3 gola. Sramota