Fudbal Serija A

Inter se poigravao sa Bolonjom, dva gola Edina Džeka

Poslije poraza od Reala u meču Lige šampiona u kojem su fudbaleri Intera propustili šanse da savladaju evropskog giganta, ceh je danas platila Bolonja, koja je sa 6:1 ispraćena sa “Đuzepe Meaca” stadiona.

Golom Lautara Martinesa već u šestom minutu domaći su poveli, da bi nakon kornera Dimarka, Škrinjar duplirao prednost u 30. minutu.

Barela je dao treći, a Vesino četvrti gol jer se dobro snašao u gužvi pred golom Bolonje.

Uslijedila su dva lijepa gola Edina Džeka i činilo se da će Bolonja doživjeti jedan od najtežih poraza u istoriji jer je do kraja u tom trenutku ostalo više od 20 minuta.

Ipak, Inzagijev tim spustio je gas, a Bolonja je u završnici ublažila neuspjeh preko Artura.

Poslije četiri kola Inter ima 10 bodova, a Bolonja je poslije prvog poraza u sezoni ostala na sedam.