Kom ima prednost, ali još ništa nije gotovo

Lovćen je cijele sezone plaćao ceh što domaće utakmice igra na strani, a to mu se obilo o glavu i u prvoj utakmici baraža za Telekom 1. CFL…

“Prijestoničani” su u Kotoru, pod Vrmcem, iznenađujuće poraženi od drugoligaša Koma rezultatom 1:0. Učenicima Viktora Trenevskog je tako pripalo prvo poluvrijeme baraža, a revanš je na programu 10. juna na Zlatici.

A meč viner u Drevnom gradu je bio Sava Gardašević koji je potpisao jedini gol već u 3. minutu napadač Koma je odlično odreagovao nakon kornera Vlahovića.

“Postigli smo na vrijeme pogodak, a nakon toga smo se povukli, jer smo znali da nas čeka težak meč. Lovćen je u nastavku imao terensku inicijativu, ali smo uspjeli da mu odgovorimo. Ništa nije gotovo, a ukoliko želimo elitu, moramo da budemo još bolji u revanšu”, rekao je jedan od najboljih na terenu, vezista Zlatičana Bojan Golubović.

Lovćen se trgnuo u 14. minutu, ali je pokušaj Markovića zaustavio Pavličić, da bi u smiraj prvog dijela igre probao Goran Vujović. Stari” je pokušavao i u nastavku, ali se Kom sjajno branio…

“Iznenadio nas je rano primljeni gol, nakon kojeg se protivnik povukao. Pokušavali smo, ali nismo uspjeli. Ostaje nam revanš i sigurno da još ništa nije gotovo”, rekao je štoper Lovćena, Marko Draganić.