Fudbal Liga nacija

Mađari pomogli raspucanim Srbima da ostanu u Ligi B

Fudbalska reprezentacija Srbije pobijedila je Rusiju 5:0 i uz poraz Turske u Mađarskoj 2:0, obezbijedila opstanak u B Ligi nacija.

Ekipa Ljubiše Tumbakovića odigrala je jednu od najboljih utakmica u posljednjih nekoliko godina i deklasirala Ruse.

Trijumf je najavio Radonjić, a do poluvremena su mrežu gostiju pogađali Jović dva puta i jednom Vlahović.

U nastavku je Mladenović postavio konačan rezultat.

Mađari su u drugom poluvremenu preko Sigera i Varge savladali Tursku i ostavili je na posljednjem mjestu zbog slabijeg međusobnog odnosa u mečevima sa Srbijom.

Selekcija Mađarske osvojila je prvo mjesto u grupi i plasirala se u Ligu A.

Crnogorac
Crnogorac

Cus 5:0 za kotulase protiv Rusa. A znalo se da treba visoka pobjeda uz to da Turska izgubi. Treba diskvalifikovati jednde i druge pa neka igraju kup srpskijeh zemalja – koja namjestaljka.

Deksi
Deksi

Eto, namestili smo i da Turska izgubi. Cuti, zamisli da nam i u fudbalu nekad krene… kao kosarkasima, Novaku ili kao velikoj Zvezdi sa Dejom, Piksijem i ostalim majstorina… onda nema zaustavljanja do titule…

jojo dodov
jojo dodov

ovakvih utakmica nije bilo ni u bivsoj jugoslaviji…. ovo bi trebala fifa ispitati