Fudbal Liga 1

Nejmar u suzama, Mesi kreirao tešku pobjedu protiv Sent Etijena

Lionel Mesi

Fudbaleri pari sen Žermena pobijedili su u gostima Sent Etijen 3:1, a presudilo je Mesi sa tri asistencije. Meč je na kraju obilježila i povreda Nejmara koji je u suzama iznijet sa terena.

Brazilski fudbaler je na pet minuta prije kraja doskočio na nogu igrača Sent Etijen, jako iskrenuo zglob i pod velikim bolovima je odustao.

Mnogo problema imali su Parižani u ovom meču, a domaći su poveli preko Buange u 25. minutu.

Taj je rezultat bio aktuelan sve do finiša poluvremena kada je Markinjoš iskoristio asistenciju Mesija.

Dva minuta prije toga isključen je Kolodžiejcak.

Domaći su se branili čitavo drugo poluvrijeme, a kapitulirali su u 79. minutu.

Mesi je poslije sjajnog driblinga otvorio zicer di Mariji koji nije propustio šansu da postane heroj.

Na kraju se u sudijskoj nadoknadi Markinjoš još jednom upisao na centaršut Mesija.

PSŽ ima 40 bodova iz 15 kola i na pravom je putu da osvoji titulu.