Pogledajte učinak naših internacionalaca prethodnog vikenda

Dnevne novine donose učinak crnogorskih internacionalaca prethodnog fudbalskog vikenda

GOLMANI

DANIJEL PETKOVIĆ (Anže) Sa klupe gledao kako Anže gubi od Lila u gostima (2:1).

MILAN MIJATOVIĆ (Levski Sofija) Siguran na golu u sigurnom domaćem trijumfu protiv Levskog nad Černo Morem (3:0).

ANDRIJA DRAGOJEVIĆ (Pjunik) Primio tri pogotka u porazu od Alaškerta kod kuće (3:0).

ODBRANA

STEFAN SAVIĆ (Atletiko Madrid) Nije igrao za reprezentaciju zbog povrede, ali je odmah uskočio u startnih 11 kolčonerosa” Atletiko izgubio u San Sebastijanu od Sosijedada (2:0), Savić odigrao cijeli meč.

MARKO SIMIĆ (Pakhtakor) Zbog povrede propustio gostujući trijumf nad Navbahorom (1:0).

ŽARKO TOMAŠEVIĆ (Astana) Sa klupe gledao pobjedu svog tima protiv Sahtjor Karagandija u Astani (2:1).

ADAM MARUŠIĆ (Lacio) Sa klupe posmatrao neuspjeh protiv SPAL-a na strani (2:1).

RISTO RADUNOVIĆ (Astra) Pocrvenio u 74. minutu, Astra remizirala u gostima sa Akademikom (1:1).

DUŠAN LAGATOR (Soči) Igrao drugo poluvrijeme u porazu kod kuće od Lokomotive (1:0).

MOMČILO RASPOPOVIĆ (Rijeka) Zbog povrede nije bio u protokolu na utakmici Rijeka Hajduk Split (1:1).

NEMANJA SEKULIĆ (Zeta) Odigrao svih 90 minuta u gostujućem remiju protiv Grblja (0:0).

VEZNI RED

NIKOLA VUKČEVIĆ (Levante) Na Santjago Bernabeu igrao 56 minuta, Levante poražen tijesno od Reala (3:2).

MARKO VEŠOVIĆ (Legija Varšava) Nije bio u sastavu na meču Jagjelonija Legija (0:0).

VLADIMIR JOVOVIĆ (Jablonec) Zamijenjen u 72. minutu u superuzbudljivoj utakmici Viktorija Plzen Jablonec (3:2).

MARKO JANKOVIĆ (SPAL) Sa klupe gledao pobjedu SPAL-a nad Laciom kod kuće (2:1).

ALEKSANDAR ŠĆEKIĆ (Partizan) Odigrao svih 90 minuta u ubjedljivom trijumfu crno bijelih” protiv Proletera u Novom Sadu (3:0).

MARKO BAKIĆ (Muskron) Igrao posljednjih 15 minuta u domaćoj pobjedi nad Kortrajkom (2:0), dobio
žuti karton.

DENI HOČKO (Muskron) Držao sredinu u trijumfu nad Kortrajkom (2:0), jedan od najboljih na terenu.

NEBOJŠA KOSOVIĆ (Kairat) Dobio šansu od 73. minuta u domaćoj pobjedi nad Žetisuom (4:1).

ALEKSANDAR BOLJEVIĆ (Standard Lijež) Igrao od 72. minuta u trijumfu na strani nad Ostendeom (4:1).

SEAD HAKŠABANOVIĆ (Norčeping) Požutio u derbiju protiv Malmea, igrao cijeli meč, Norčeping izgubio na strani sa 1:0.

BRANISLAV JANKOVIĆ (Sutjeska) Upisao asistenciju u pobjedi nad Petrovcem kraj Bistrice (3:0), zamijenjen u 85. minutu.

DAMIR KOJAŠEVIĆ (Sutjeska) Golom najavio pobjedu Sutjeske nad Petrovcem (3:0).

VUKAN SAVIĆEVIĆ (Visla Krakov) Odigrao svih 90 minuta u gostujućem remiju protiv Korone (1:1).

NAPAD

FATOS BEĆIRAJ (Makabi Netanja) Igrao u gostujućem remiju sa Bnei Jehudom (0:0).

STEFAN MUGOŠA (Inčon junajted) Odigrao cijeli meč na gostovanju Seulu, njegov Inčon pretrpio poraz od 3:1.