Fudbal Žal u plavo-bijelom taboru

Pokazali smo da smo bolji tim od Sarajeva

Fudbaleri Budućnosti vjeruju da su bili bolji tim u duelu protiv Sarajeva.

Plavo-bijeli su imali svoje šanse da se domognu plej ofa kvalifikacija za Ligu Evrope.

“Dominirali smo poslije primljenog gola, imali smo veliku šansu za 2:1, njihov igrač je izbacio loptu iz gola. Prvih 15 minuta drugog poluvremena nijesu prešli centar i iz prvog napada su nam dali gol. Igrali smo hrabro, mislim da smo pokazali da smo mnogo kvalitetnija ekipa, koja nije imala sreće”, rekao je Miloš Raičković.

Tako će Sarajevo na megdan Seltiku.

Budućnost će imati dosta izazova u domaćem šampionatu, prvi je Rudar.

Lolo

Ti Raičkovicu i Grbic po meni najgori u Buducnosti istina je i da nijeste bili gori od Sarajeva ali za prolaz morate biti bolji vise samopouzdanja i da ne zaboravim Ivanovic sinoc nula posebno u drugom poluvremenu ali svaka cast dokazali ste igrom ne i ponasanjem(GRBIC)da nasa liga ne zaostaje za regionom izuzev par klubova a ni oni nijesu nista… Više »

KPJ
KPJ

Cus ovo
Ko prodje dalje

okanooo
okanooo

I mi smo bolji od Dynamo Bresta ja i????

Srdjan
Srdjan

Pokazali ste da mozete trcati 60 min

Ed siran
Ed siran

Igrali ste dobro,ali niste bolji tim, jer na kraju bolji tim prodje, to zapamti.

Učo
Učo

Na sredini terena odlični .U duelima odlični. Završnica loša. Cijelo vrijeme imamo igru a oni iz dva poteza dva euro gola. Nemamo završnicu i to je to .

Djota

Da ste bili bolji ne bi izgubili, aj oladite malo sa tom pričom. Sarajevo je zasluženo dobilo.

Eto tako
Eto tako

E ako je tako onda prolazite u narednu rundu takmicenja

Bulat
Bulat

Početak I ulazak u utakmicu loš sa dekoncetracijom visokog stepena.To je koštalo mnogo.Onda zaista dobra igra čak prvih 20 minuta drugog poluvremena odlična, pa onda potpuni pad.Nije mi jasno da nije bilo vise izmjena jer većina igrača nije mogla stajati na nogama a kamoli da izvrše pritisak.Fizička spremnost je presudila.