Fudbal Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo

Razigrani Krstović matirao Farane

Naša mlada fudbalska reprezentacija pobijedila je Farska Ostrva sa 3:0 u Nikšiću, u drugom meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Ekipa Miodraga Vukotića trijumf je osigurala u prvom dijelu, najviše zahvaljujući razigranom Nikoli Krstovića.

Najprije je u 19. minutu lijepo primio loptu, oslobodio se čuvara i doveo Crnu Goru u vođstvo.

Na isteku 30. minuta iz penala je udvostručio prednost, da bi u završnici prvog dijela izborio jedanaesterac, koji je realizovao kapiten Ilija Vukotić.

Ovo je prva pobjeda našeg tima u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, nakon što je na premijeri poražen od Kazahstana, takođe u Nikšiću 2:1.

Crna Gora ciklus za EURO nastavlja u utorak gostovanjem Španiji.

Horny
Horny

Poslije ovog sinoc, bas da pozelis da ne gledas fudbal narednih mjesec-dva. Pih.

Pjer
Pjer

Protivnik po mjeri
Nista vise

Brathers
Brathers

Ma o cemu pricate ljudi…ne zamajavajte se dobili smo nesretna farska ostrva i super…vidjecemo u utorak taman cemo proci kao oni nocas sa nama…nema nista da valja u nasoj igri,bezidejni bez ikakvih zamisli…ali dobro sto smo trazili to smo i dobili

Rade007
Rade007

Sram vas bilo,kakva kretenska igra. Gol na sreću i 2 penala. Niti umiju akciju da odigraju,niti centaršut. Ko god da je selektor,taktika mu je nabijaj loptu što dalje,pa ko je primi primi. Pas igra služi samo da se lopta drži na svojoj polovini,čim se pređe polovin tu je neka taktika ,koja nije postojala ni 1800-ih godina. Španija će da ih… Više »

Pratim cg fudba

Bravo momci,Spanija je fudbalska velesila ,ali samo hrabro ,Milic i Banovic ce imati priliku da se pokazu