Fudbal Liga kup

Sedmica Liverpula, mučenje Sitija

Fudbaleri Liverpula i Mančester Sitija plasirali su se u četvrto kolo Liga kupa.

“Redsi” su do vrha napunili mrežu Linkolna i slavili u gostima 7:2.

Šaćiri, Minamino i Džons sa dva gola donijeli su šampionu Engleske 0:4 na poluvremenu.

Minamino je drugim golom povećao prednost, da bi domaći smanjili preko Eduna.

U strijelce se upisao i Grujić za 1:6, a drugi gol za domaće dao je Montsma.

Konačan rezultat postavio je Origi.

Gvardiola je najavio da će igrati sa B timom protiv Bornmuta, a sastav “građana” bio je praktično neprepoznatljiv.

Foden, Marez, Rodri i Voker bili su tu iz prvog tima, ostalo su bili momci sa klupe ili iz U23 ekipe.

Ipak stigli su do pobjede.

Delap i Foden bili su strijelci za mančesterski sastav, dok je jedini gol za Bornmut dao Saridž za 1:1.

nije nego
nije nego

“Šaćiri, Minamino i Džons sa dva gola donijeli su šampionu Engleske 0:4 na poluvremenu.” – NE! Ako se piše sa stanovišta Liverpula, onda su oni donijeli šampionu Engleske 4:0 na poluvrememu. Službeno pisano rezultat je bio 0:4. Nevjerovatno kako redakcije redovno prave greške kod pisanja rezultata kada gost vodi ili dobija utakmicu….