Fudbal Kup Kralja

Senzacija: Trećeligaš sa desetoricom izbacio Real iz Kupa

Veliko iznenađenje u 1/16 finala Kupa Kralja – Alkojano je nakon produžetaka pobijedio Real sa 2:1 i eliminisao “kraljevski” klub iz ovog takmičenja.

Pogodak odluke dao je Huanan Kazanova u 115. minutu, poslije centaršuta Diakitea.

Real je inače poveo golom Edera Militaa u 43. minutu, da bi Solbes izjednačio 10 minuta prije kraja.

Kada je u 110. minutu zbog dva žuta kartona isključen Lopes, činilo se da će Real u završnici izbjeći finale.

Međutim, stigao je veliki šok i iznenađenje koje niko nije očekivao.

Zinedin Zidan jeste kombinovao sa timom, ali su priliku dobili dobro poznati igrači poput Marsela, Iska, Kazemira, Valverdea, Lukasa, Žuniora Vinisijusa, dok su poslije sa klupe u igru ušli i Azar, Asensio, Kros i Benzema.

Za madridski klub biće ovo jedan od najvećih šamara u novijoj istoriji…

oooo
oooo

E ovo volim kad veliki timovi izadju sa nekim trecim timom i na kraju ih isprasi neki treceligas. Umisljene zvijezde odmaraju.

Gadluk
Gadluk

Napravi Real ove sezone pare na namjestanje da ih ne moze potrosit naredne 10 godina..

Leo
Leo

Jeste fudbal je takva igra da izadje Real i svi odmah izgube.Tako npr. Barsa Real Atletiko i svi veliki klubovi stalno pobjedjuju i svi su vazda prvaci i svi na njih igraju i svi su milioneri zahvaljujuci tvom tiketu .