Fudbal Nadoknadili minus iz meča na Zlatici

Slavlje u Plavu: Jezero ponovo prvoligaš

Fudbaleri Jezera izborili su plasman u Telekom Prvu ligu Crne Gore.

Plavljani su u revanšu baraža savladali Kom 3:1 i nadoknadili poraz iz prve utakmice, kada je bilo 1:0 za Zlatičane.

Ekipa trenera Savovića povela je u finišu prvog dijela golom Radenovića, da bi u 57. izjednačio Golubović.

Činilo se da će Kom uspjeti da izbori opstanak, ali domaći nisu odustajali.

Drešković je u 71. minutu pogodio za 2:1, dok je desetak minuta kasnije golman Koma Ljuljanović odbranio udarac sa 11 metara Dražena Ajkovića.

Međutim, u nastavku akcije, Ajković je izveo korner, a Milačić dao gol vrijedan plasmana u Prvu ligu.