Fudbal

Sokoli četvrti na turniru Miljan Miljanić

Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je od Bugarske sa 2:0 u meču za treće mjesto na Memorijalnom turniru ,,Miljan Miljanić“ koji se održava u Srbiji.

Izabranici Obrena Sarića pružili su bolju igru nego u utorak u duelu sa Ukrajinom, ali nijesu uspjeli da dođu do pozitivnog rezultata.

Bugarsku je u vođstvo doveo Petrov pogotkom u 17. minutu nakon kornera, dok je konačnih 2:0 postavio Rusev u 67. minutu, koji je mrežu ,,sokola“ pogodio iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara.

“Imali smo veći posjed lopte, ali nijesmo uspjeli da probijemo čvrst blok protivnika, koji je oba gola dao iz prekida. Igra je bila bolja nego u prethodnom meču, ali sam svakako nezadovoljan rezultatom”, rekao je selektor Sarić.