Fudbal Telekom Prva liga

Pobjeda maksimalne Budućnosti, slavili Rudar i Zeta

FK Budućnost

Odigrana su četiri meča 3. kola Telekom 1.CFL.

Budućnost je ostvarila treću pobjedu pa je sa maksimalnih devet bodova i dalje lider šampionata.

Prvi gol u dresu Budućnosti postigao je Petar Grbić, a upisali su se još Perović i Ivanović.

Jedini gol za Kom dao je majstorski petom Orlandić.

Pobjede su još ostvarili Rudar kod Titograda i Zeta u Petrovcu.

SUTJESKA – ISKRA odloženo

85′ Gol za Rudar protiv Titograda u posljednjem meču dana.

90′ Završeno i u Petrovcu. Tri boda za Zetu, koja ne zna za poraz uprkos prilično teškom rasporedu.

Treća pobjeda Budućnosti na startu šampionata!

85′ Sjajan pogodak Ivanovića, nakon polukontre plavo-bijelih. 3:1 riješeno pitanje pobjednika.

70′ Fenomenalan gol pod Goricom. Orlandić strijelac petom nakon kornera koji je izveo Vlahović!

45′ Zeta hita ka pobjedi. Ima prednost od dva gola u finišu poluvremena. 0:2 u Petrovcu.

32′ u Petrovcu i gol Zete. Gosti vode pod Malim brdom.

50′ Sjajan centaršut Vučića i glavom Grbić za 2:0.

26′ Još je bez golova u Petrovcu. Nastavlja se u Podgorici.

Poluvrijeme pod Goricom, prednost za domaće golom Mihaila Perovića. Imao je Kom dvije dobre šanse preko Gardaševića, dok je kapiten “plavih” Milić pogodio prečku.

39′- Poslije kornera i odbijene lopte, kapiten Stefan Milić je iz voleja šutirao i lopta je zakačila prečku.

Počeo je i susret Petrovac – Zeta. Poslije pola sata pod Goricom, Budućnost i dalje vodi golom Perovića.

21′- Nova prilika za Kom, opet Gardašević, poslije njegovog šuta loptu je sa gol linije izbacio Damjanović. Tražili su domaći faul nad golmanom Dragojevićem, koji je prethodno pao poslije duela sa Milovićem.

Završena je utakmica u Radanovićima, Grbalj i Podgorica odigrali su neriješeno 1:1. Gosti su vodili od 30. minuta, kada je iz penala pogodio Jovan Vujović, dok je Nemanja Kartal izjednačio u 53.

18′- Velika šansa za Kom. Kontra Zlatičana, Gardašević je trčao sam bukvalno od centra, ali je dao prejak for i loptu je pokupio golman Dragojević.

10′-GOOOLLLL! Sjajan prodor po lijevoj strani Petra Grbića, asistencija za Mihaila Perovića,koji je sa nekoliko metara pogodio za vođstvo Budućnosti protiv Koma.

1′- Počeo je meč pod Goricom. Od 17.30 u Radanovićima igraju Grbalj i Podgorica, 15 minuta prije kraja rezultat je 1:1.

Budućnost će, kao jedini tim sa maksimalnim učinkom iz prve dvije runde dočekati Kom.

Povratnik u elitu je u prethodne dvije utakmice osvojio četiri boda pred svojim navijačima.

Petrovac će ugostiti Zetu, a posljednji meč večeras će odigrati Titograd i Rudar.

U Radanovićima će snage odmjeriti Grbalj i Podgorica.

Duel Sutjeske i Iskre odložen je zbog meča koji su Nikšićani odigrali sinoć u Belfastu, u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Heat
Heat

Brna doktore.

Preko Morace

Igra opet srednja zalost, moze to puno bolje, pozadi je puno nesigurnosti, ali i s takvom igrom dadosmo 3 gola, pogodjena precka..Ka protiv ljeskopolja..Kad se sve to jos uigra, onda ce padat po 5-6 golova..😂Najbitnije 3 od 3..Ajdeee..🔵⚪🔵