Rudar i Zeta ne odustaju od Evrope

Fudbaleri Rudara savladali su Sutjesku 2:1 u derbiju 34. kola i ostali u trci za plasman u Ligu Evrope.

Nikšićani su vodili u Pljevljima, ali je u finišu preokret kreirao Rodoljub Paunović. Od mjesta na međunarodnoj sceni ne odustaje ni Zeta.

Sastav sa Trešnjice slavio je na terenu Mladosti 3:2. Nema promjena ni u borbi za izbjeganje baraža za opstanak.

Pobjede su upisali Iskra, Kom i Petrovac.

Dva kola prije kraja prvenstva Danilovrađani imaju dva boda više od Zlatičana i sastava sa stadiona pod Malim brdom.

TELEKOM PRVA LIGA, 35. KOLO

Rudar – Sutjeska 2:1
Paunović 83, 86. – Denković 80.

Petrovac – Budućnost 2:1
Kacić 45, 58.- Nikač 90.

Mladost – Zeta 2:3
Bukorac 34, 90. – Adžović 19. Stevanović 28, Krstović 51.

Grbalj – Iskra 0:2
Krstović 56, Perutović 74.

Dečić – Kom Eurozox 1:3
Golubović 70. – Pejaković 4, Đurković 37, 45.

Tabela: Sutjeska 73, Budućnost 54, Mladost 50, Zeta 48, Rudar 47, Grbalj 44, Iskra 41, Kom Eurozox 40, Petrovac 37, Dečić 21.

Tok mečeva:

90′-GOOOLLL! Bukorac pogađa za Mladost, 2:3 na Starom aerodromu.

90′- GOOOOLL! Nikač je smanjio u Petrovcu.

86′-GOOOLL! Ponovo Paunović, preokret u Pljevljima.

83′-GOOOOL! Samo tri minuta trajala je prednost Nikšićana, Rodoljub Paunović izjednačio je rezultat.

80′-GOOOLL! Šampion vodi u Pljevljima, strijelac je Stefan Denković.

70′ -GOOLLL! Dečić je smanjio golom Golubovića.

74′ GOOLLL! Blažo Perutović. Iskra vodi 2:0.

58′-GOOOLL! Kacić ponovo koban po Budućnost, Petrovac vodi 2:0.

56′-GOOOL! Vodi i Iskra, strijelac je Krstović.

51’GOOOOL! Nikola Krstović vraća dva gola prednosti ekipi Zete na terenu Mladosti. Sada je 3:1.

48′-GOOOLL! Izjednačenje u derbiju Druge lige, Luka Merdović daje gol za Mornar.

46′- Nastavljene su utakmice 35. kola.

Poluvrijeme. Ubjedljiva prednost Koma, Zeta vodi na terenu Mladosti, Petrovac protiv Budućnosti. Minimalnu prednost ima i Mladost iz Lješkopolja u drugoligaškom derbiju protiv Mornara.

45′-GOOLLL! Ponovo Đurković, Kom stiže do 3:0 u Tuzima i osigurava praktično pobjedu.

45′-GOOOOL! Kacić iz penala dovodi Petrovac u vođstvo protiv Budućnosti.

37′-GOOOLLL! Kom stiže do 2:0 u Tuzima preko Đurkovića.

34′-GOOOLL! Bukorac vraća neizvjesnost, Mladost je smanjila protiv Zete na 1:2.

31′ GOOLLL! Ali na drugoligaškom terenu. Veliki derbi druge lige i Mladost Lješkopolje vodi protiv Mornara. Jovanović strijelac! Ovo je meč vrijedan prve lige!

28′-GOOOOLLL! Zeta je duplirala prednost preko Stevanovića.

19′-GOOOLL! Aldin Adžović daje vodeći gol za Zetu na terenu Mladosti. Timu sa Trešnjice bodovi mnogo više znače u borbi za plasman na međunarodnu scenu.

4′-GOOOLL! Prvi pogodak ovog popodneva postignut je u Tuzima. Kom vodi golom Pejakovića.

1′- Počeli su susreti 35. kola domaćeg fudbalskog prvenstva.

U posljednje tri runde odlučivaće se ko će uz Budućnost i vjerovatno Mladost u kvalifikacije za Ligu Evrope, kao i da li će Kom Eurozox ili Petrovac uspjeti da izbjegnu baraž za opstanak.

Derbi današnje runde u Pljevljima će odigrati Rudar i Sutjeska, dok će Budućnost gostovati pod Malim brdom.

ANGOLA 💎💎
ANGOLA 💎💎

Rudar sutjeska Petrovac uzmite kod mene kredit u invest banku. Mnogo sam jak. Da ne propadne banka tek počinjem.

Preko Morace

Aooooo, mrtvi petrovac nam uze ove sezone 9 bodova, dalje nema..😂😐A milo mi je i da je Brano pomenuo prodavce magle, ono sto sam i ja pominja, a kojih je prodefilovalo i premnogo Pod Goricom..A rezultata nidje…Ali zato njihovi bankovni racuni preveliki…