Fudbal Liga šampiona

Važno za Inter, slavili Liverpul i Barsa

Fudbaleri Intera ostvarili su vrlo važnu pobjedu u Ligi šampiona protiv Dortmunda.

Milanski tim dominirao je mečom, a slavio je 2:0 uprkos brojnim nerealizovanim šansama među kojima se ističe i penal.

Barselona je u istoj grupi preživjela golgotu protiv Slavije i slavila je 2:1.

Oba tima imala su veliki broj prilika, na kraju su gosti se radovali.

Liverpul je sa lakoćom slavio protiv Genka 4:1, a Napoli je u meču punom preokreta slavio protiv Salcburga, a dva gola za domaće dao je mladi Haland.

kraj

95′ Lil sa igračem više daje gol za 1:1. Veliki šok za Valensiju.

88′ Genk je ublažio minus protiv Liverpula. Odej strijelac.

89′ Inter je konačno golom krunisao mnogo bolju igru. 2:0 protiv Dortmunda pogodak Kandreve.

86′ Nevjerovatna greška golmana Liona. Bukvalno je poklonio gol Piciju. Bacio mu je loptu pravo na nogu, a fudbaler Benfike dao je gol.

87′ Ples Liverpula u Belgiji i gol Salaha za 0:4.

83′ Lautaro nije realizovao penal za Inter.

73′ Kakav meč u Austriji. Insinje za novu prednost Napolija 2:3!

77′ Liverpul je potvrdio pobjedu protiv Genka, strijelac treće gola, nakon odlične akcije je Mane.

72′ Nastavlja se magija mlađanog Halanda. Drugi gol postiže protiv Napolija i opet je 2:2. Nevjerovatna forma napadača Salcburga.

70′ Neriješeno u Lisabonu. Depaj strijelac za Lion.

64′ Napoli ponovo u vođstvu, gol broj 2 za Mertensa.

63′ Gol za Valensiju. Odličan kontranapad. Nesebični Gamerio i egzegutor Čerišev.

58′ GOLČINA Okslejda Čemberlejna. Uh kakva majstorija, spoljnim dijelom kopačke bukvalno je dotakao loptu i poslao je pod prečku!

Gol fudbalera Liverpula pogledajte OVDJE.

57′ Gol Barselone Suarez uz pomoć odbrane Slavije za 1:2.

50′ Slavija je konačno naplatila bolju igru od Barselone. Gol za ovacije sa tribina. Odlična akcija napadača domaćih 2 na 4 i na kraju gol Borila.

Nastavljeni su mečevi.

Kraj prvih poluvremena.

40′ Gol za Salcburg koji igra odlično protiv Napolija. Haland je sa penala krunisao stalne napade domaćih.

38′ Barselona na velikim mukama u Pragu, ali Ter Štegen spašava čudesnim intervencijama.

26′ Velika radost navijača Genka, ali gol Samata nije priznat zbog navodnog faula nad Milnerom.

24′ Bitan momenat, Inter ima prednost. Lautaro Martinez strijelac.

17′ Izuzetno lijep gol Mertensa koji je iz teške pozicije zabio loptu pod prečku.

4′ Goleada na startu. Prvo vođstvo za domaće i to Benfika protiv Liona.

2′ Gol! Još brži je bio Liverpul. Tačnije Okslejd Čemberlejn koji je sa 19 metara bukvalno šokirao golmana Genka.

3′ Gol Barselone i pogodak Mesija. Velika greška odbrane domaćih i ekspresna kazna.

1′ krenuli su dueli.

Među njima je i Inter koji jednostavno dočekuje Dortmund bez prava na grešku. Pobjeda nema alternativu za milanski sastav poslije, rezultatski neuspješnog početka i boda iz dva meča u kojima su zaslužili vjerovatno više.

Barselona u istoj grupi gostuje Slaviji iz Praga.

Vrlo bitan meč igra se i u Belgiji. Liverpul gostuje Genku, a redsi imaju polovičan učinak poslije dva kola i tri boda.