Fudbal CFL

Dečić lider poslije 8. kola 1.CFL

Fudbaleri Dečića preuzeli su lidersku poziciju u Telekom 1.CFL.

Tuzani su slavili protiv Titograda 3:0 golovima Vuljaja i dvostrukog stirjelca Camaja. Tako su iskoristili poraz Podgorice da stignu do prvog mjesta.

Prati ih Budućnost koja je u Beranama savladala Jezero i juri ka prvom mjestu.

Rudar je deklasirao Iskru, kao i Sutjeska u derbiju Podgoricu.

Pobjedu, minimalnu, ostvarila je i Zeta protiv Petrovca.

Vuljaj 65′, Camaj 84′, 88′

TABELA: DEČIĆ 16, PODGORICA 15, BUDUĆNOST 15, SUTJESKA 14, JEZERO 11, ZETA 11, ISKRA 9, RUDAR 9, OFK TITOGRAD 5, PETROVAC 2.

tok mečeva:

Kraj u Tuzima, Dečić je slavio.

88′ GOLOVI Camaja. Dečić ima 3:0, kakav početak prvenstva za Tuzane.

65′ GOL! Vuljaj, Dečić vodi, sjajne vijesti za navijače Tuzana.

46′ Nastavljen je duel u Tuzima.

45′ Gotovo je prvo poluvrijeme, nema golova na meču Dečića i Titograda.

15′ Još bez golova u Tuzima.

Gotov i duel u Golubovcima. Igraju još Dečić i Titograd od 20 sati.

87′ GOL! Zeta vodi, pogodak u samom finišu meča za Golubovčane. Milojko glavom savladao je sjajnog golmana Petrovca Popovića.

46′ Nastavljen je duel između Zete i Petrovca.

45′ Kraj prvog poluvremena na meču Zeta – Petrovac. nema promjene rezultata.

1′-krenuo je duel Zeta – Petrovac. Rudar je pobijedio 4:0, Sutjeska 3:0.

93′-GOLLL! Rudar je pogodio još jednom, Tahirović strijelac.

73′-GOOOLL! Nemanja Kartal, sada i Rudar vodi 3:0 i ide ka sigurnom trijumfu.

66′-GOOOLL! 3:0 za Sutjesku, pogodio je Osmajić!

65′- Bez promjena rezultata u Nikšiću i Pljevljima, Sutjeska i Rudar čuvaju po dva gola prednosti.

45′-GOOOOL! 2:0 vodi Rudar, centaršut Zečevića i gol glavom Miljana Vlaisavljevića.

Pobjeda Budućnosti u Beranama nad Jezerom 2:0.

85′-GOOOOOL!!! Panenka Draška Božovića sa 11 metara, Budućnost je osigurala trijumf u Beranama, sada je 2:0 za “plave”.

26′-GOOOLL! 2:0 za Sutjesku, Božo Marković. Kažnjena je Podgorica za promašeni penal.

14′-GOOLLL! Vuk Striković nastavlja sa sjajnim partijama. Njegovim golom Rudar je poveo u meču sa Iskrom.

12′- Veliku priliku da izjednači ne koristi Podgorica. Udarac Vladana Kordića iz jedanaesterca nije bio precizan.

10′- GOOOLL! Sjajan gol Bubanje, Sutjeska ima prednost protiv vodeće Podgorice.

Nastavljen je meč između Jezera i Budućnosti, dok upravo počinju utakmice Rudar – Iskra i Sutjeska – Podgorica.

Poluvrijeme u duelu Jezera i Budućnosti, gosti su u finišu krunisali inicijativu golom Terzića poslije ubacivanja Ivanovića. Od 16 sati počeće mečevi Rudar – Iskra i Sutjeska – Podgorica.

42′-GOOOLL! Vasilije Terzić daje gol, vodi Budućnost u Beranama.

41′- Ima Budućnost više od igre, ali se domaći tim zasad odlično brani.

25′- Bez golova i većih prilika po pljusku u Beranama igraju zvanični prvak i novi prvoligaš.

1′-Počeo je duel između Jezera i Budućnosti.

Program će od 15 sati u Beranama otvoriti Jezero i zvanični šampion Budućnost.

Sat kasnije snage će odmjeriti Rudar i Iskra, odnosno Sutjeska i Podgorica.

Za 18.00 zakazan je duel između Zete i Petrovca, dok će kolo od 20 sati zaključiti Dečić i OFK Titograd.