Fudbal 1.CFL

Budućnost lider, Iskra stigla Sutjesku

Budućnost je lider nakon 12. kola 1.CFL.

Plavo-bijeli su u gradskom derbiju pobijedili Kom 3:2 i tako su iskoristili poraz Sutjeske od Iskre.

Ta dva tima su nakon ove runde na diobi drugog mjesta, pa su Danilovgrađani hit šampionata.

Rezultati:

Kom – Budućnost 2:3 (Gardašević 46′, Orlandić 89′ – Ivanović 17′, Božović 53′, Zarubica 81′)
Zeta – Petrovac 1:1 (Krstović 26′ – Marković 70′)
Rudar – Titograd 3:1 (Ivanović ag. 6′, Vujačić 32′, 70′ – Vukčević 46′)
Iskra – Sutjeska 2:0 (Đurišić 51′, 71′ p.)
Podgorica – Grbalj (17:00h)

Tok mečeva:

Gotov je meč na Starom aerodromu. Pobjeda Iskre protiv Sutjeske 2:0.  Budućnost ima sad dva boda više od Sutjeske i Iskre.

71′ Gol! Iskra sada ima ogromnu prednost. Sutjeska blizu gubitka prvog mjesta. Opet Đurišić, sada sa penala.

51′ Gol! I to za Iskru. Gubi Sutjeska na Starom aerodromu. Đurišić strijelac.

90′ Kraj na tri meča, Budućnost je slavila protiv Koma 3:2, dok je Rudar sa 3:1 slavio protiv Titograd.

Zeta i Petrovac remizirali su 1:1.

89′ Gol! Kom dolazi do gola, nakon prave kanonade igrača Budućnosti. Pogodak za Zlatičane dao je Orlandić.

81′ Gol! Rezervista Zarubica pogodio za Budućnost.

70′ Gol u Golubovcima. Petrovac je poravnao na 1:1. Marko Marković je zatresao mrežu.

70′ Gol! Opet u Pljevljima i opet Vujačić. Drugi gol napadača Rudara.

53′ Gol! Uzvratila je Budućnost! Božović donio novo vođstvo Budućnosti.

46′ Gol! Kom je poravnao!

46′ Gol! Smanjio je Titograd u Pljevljima.

45′ Kraj prvih poluvremena.

32′ Gol za Rudar. Pljevljaci vode 2:0, a pogodak je ovaj put dao Vule Vujačić.

26′ Gol iz prve šanse. Zeta vodi preko Krstovića.

17′ Gol. Budućnost vodi na Zlatici, Ivanović je strijelac.

6′ Gol za Rudar. Pljevljaci su stigli do prednosti protiv Titograda!  Ivanović je postigao autogol.

1′ Krenula su tri duela.

Vodeća Sutjeska u 14:30h igra meč u gostima protiv trećeplasirane Iskre i to je derbi kola.

Sat ranije Budućnost u gradskom derbiju igra meč sa Komom. U 13:30h igraju se još mečevi Zeta – Petrovac i Rudar Titograd.

Posljednji duel ove runde igra se od 17 sati Podgorica čeka Grbalj.

Panda
Panda

I kad gubi i kad dobija Sutjeska se voli…Ima vremena,ništa nije gotovo..