Preokreti Sutjeske i OFK Titograda, nula u Danilovgradu

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su u Pljevljima Rudar 2:1 u derbiju 4. kola Telekom Prve lige.

Loše je utakmica počela po zvaničnog prvaka Crne Gore. Bubanja je srušio Đalovića, a sudija Kaluđerović pokazao na penal.

Siguran je sa 11 metara bio Edvin Kuč.

Ipak, uspjeli su nedugo zatim da izjednače Nikšićani poslije lijepe akcije i voleja Luke Merdovića.

U nastavku je gol odluke postigao Marko Vučić, pa je Sutjeska upisala drugu uzastopnu pobjedu, a Rudar prvi poraz.

Zeta je povela na Starom aerodromu protiv OFK Titograda, ali nije izdržala.

Novajlija Pamić je izjednačio do odlaska na odmor, da bi u finišu veteran Mirko Raičević dao gol vrijedan tri boda.

Pogodaka ovog popodneva nije bilo na duelu Iskre i Grblja.

TELEKOM PRVA LIGA, 4. KOLO

RUDAR – SUTJESKA 1:2
Kuč 17. (penal) – Merdović 24, Marko Vučić 62.
ISKRA – GRBALJ 0:0
OFK TITOGRAD – ZETA 2:1
Pamić 34 Raičević 84. – Krstović 16.
PETROVAC – MORNAR 19.30
Nedjelja:
BUDUĆNOST – MORNAR 19.00

84′-GOOOLL! Iskusni Mirko Raičević za vođstvo OFK Titograda.

75′- Još 15 minuta do kraja. Sutjeska sve bliža pobjedi, neriješeno u Danilovgradu i Podgorici.

62′-GOOOOL! Sutjeska stiže do preokreta u Pljevljima. Marko Vučić je dao gol za šampiona.

60′- Bez promjena u drugom dijelu, i dalje je neriješeno na svim terenima.

46′- Nastavljene su tri utakmice četvrtog kola šampionata Crne Gore.

Nakon 45 minuta na sva tri terena je neriješen rezultat, a samo gledaoci u Danilovgradu nisu vidjeli nijedan gol.

34′-GOOOLL! Izjednačenje i na Starom aerodromu, Pamić trese mrežu Zete.

24′-GOOLL! Odličan centaršut Grbovića i gol Luke Merdovića iz voleja. Sutjeska stiže do izjednačenja.

17′-GOOOLL! Edvin Kuč sa 11 metara za prednost Pljevljaka protiv Sutjeske.

16′-GOOOLL! Prvi pogodak ovog popodneva postiže Nikola Krstović. Vodi Zeta na Starom aerodromu.

16′- Bubanja je srušio Đalovića, penal za Rudar.

1′-Počele su tri utakmice četvre runde domaćeg prvenstva.

Derbi popodneva odigraće u Pljevljima Rudar i zvanični šampion Sutjeska.

Nikšićani imaju samo jednu pobjedu, dok je sastav sa stadiona pod Golubinjom i dalje bez primljenog pogotka i sa pet bodova na kontu.

Iskra i Grbalj igraće u Danilovgradu, a OFK Titograd dočekuje Zetu.

Od 19.30 pod Malim brdom sastaće se Petrovac i Mornar, dok će sjutra od 19 sati Budućnost dočekati najprijatnije iznenađenje prvenstva Lovćen.

Vojo
Vojo

Dobro treba śutra pratiti sudjenje ovoga dabanovica je je opste poznat da je sudija buducnosti a Lovcen je ostetio za titulu