Fudbal Zanimljiva noć na Enfildu

Vest Hem vodio, ali je Liverpul pobjedom srušio rekorde

Mohamed Salah

Liverpul je poslije velike borbe pobijedio Vest Hem 3:2, u noći u kojoj su “redsi” rušile rekorde Premijer lige.

Ekipa sa “Enfilda” je dobro počela meč i već u devetom minutu povela preko Vajnalduma.

Ipak, samo tri minuta kasnije Diop je izjednačio, da bi u 54. Fornals najavio iznenađenje u Liverpulu.

Mohamed Salah je uz nesebičnu pomoć golmana Vest Hema Fabijanskog izjednačio polovinom nastavka.

Gol odluke dao je Mane, na dodavanje Arnolda.

Liverpul je pobijedio 21. put u nizu kod kuće u Premijer ligi i srušili rekord Sitija iz sezone 2011/12. dok su sa 18. uzastopnim trijumfom u domaćem prvenstvu izjednačili takođe rekord ekipe sa “Etihada”.

Za Liverpul je ovo nevjerovatna 26. pobjeda ove sezone,uz samo jedan remi,

Jaka
Jaka

Liverpul je sampion!Veliki uspjeh koji ce se dugo pamtit!

Kotoranin
Kotoranin

Ne navijam za Liverpul ali da vas dvojica pogledate koju utakmicu vidjeli bi da je ovo i te kako realno i da tu nema namjestanja. Nije to nas fudbal. Prosto ekipa je uigrana i jednostavno rasturaju. Igraju koliko im je dovoljno i tacno pojacaju tempo kad treba. Tako je bilo i na vecerasnju utakmicu. Svaka im cast.

Rade007
Rade007

A dobro ovo je sad već nerealno. Jes sad su ini jači no nekad Barsa i Real ,koji su igrali u goroj ligi ,pa kao sad oni od jednom,od tima koji je igrao kvalifikacije protiv Čukaričkog i mučio se,nepobjediv i ima sve pobjede. Nijesam hejter,iako ih ne volim ni malo,ali ovo je realno namješteno prvenstvo

Prč
Prč

Ja ih volim al isto mislim da su u pitanju prljave rabote.a da se namjesta,namjesta se nema dje vise.zato sam i prestao da pratim fudbal,poslije namjestanja cijelog kola u italiji

Tikimiki
Tikimiki

Još da prestanete da pratite i komentarišite ovdje i ko bombonica ste mi 😘

Djuka
Djuka

Zasto namjesteno? Prosle god su zavrsilo drugi bez poraza i osvojilo ligu sampiona- jel i to namjesteno bilo?