Fudbal Plej of za Ligu šampiona

Zvezda remizirala u Bernu, Dinamo savladao Rozenborg

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su neriješeno 2:2 na terenu Jang Bojsa, dok je Dinamo u “Maksimiru” sa 2:0 savladao Rozenborg, u prvim mečevima plej ofa za plasman u Ligu šampiona.

Loše su Beograđani počeli utakmicu jer je Asale već u četvrtom minutu doveo prvaka Švajcarske u vođstvo.

Desetak minuta kasnije poslije kornera Marina Degenek je izjednačio, da bi na početku nastavka debitant Mateo Garsija kompletirao preokret.

Jang Bojs je iz penala preko Oroa izjednačio, a prethodno je sudija Makelije gledao snimak i procijenio da je Boaći skrivio jedanaesterac.

Dinamo je u prvih 45 minuta riješio pitanje pobjednika u meču sa Rozenborgom.

Strijelci za tim Nenada Bjelice bili su Petković iz penala u osmom i Oršić 20 minuta kasnije, pa će Zagrepčani sa dobrim kapitalom dočekati revanš u Trondhajmu.

Plasman u grupnu fazu elitnog takmičenja praktično je osigurao Olimpijakos.

Tim iz Pireja je pred svojim navijačima savladao Krasnodar sa 4:0.

Gerero je u 30. minutu načeo ruski tim, da bi Lazar Ranđelović u igru ušao u 75. i potom za kratko vrijeme dva puta tresao mrežu rivala.

Tačku na ubjedljiv trijumf Olimpijakos stavio je Podens minut prije kraja.

požar

Dinamo i Zvijezda u istu skupinu, nek pucaju noge.

Rade007
Rade007

Bravo Zvezdo. Bravo braćo Srbi. Idemo u ligu šampiona i usput čestitke i Dinamu.

goran.jovanovic

od malih nogu moj si san…..

P.F.C
P.F.C

Mislim da jangeri dobijaju u Bg i prolaze,bolja su ekipa ljepse igraju i stoje na terenu.Zvezda ima srece ove dvije zadnje godine vise nego sto zasluzuje da igra u ligi sampiona,gol Degeneka jednom u milion slucajeva onako udje,drugi gol boaci promasuje nalijece na onoga i gol,da je boaci udario kao sto je htio nista nebi bili.Mislim da bi realno bilo… Više »

free samples

koliko moras biti nerealan ili zadojen necim neznam cime mrznjom sta li? Aj stvarno ko jos misli da ce Zvijezda na Marakani pred 60000 izgubiti ligu sampiona od ovih posle 2:2 u goste.Da je neki jaci tim pa da se i pribojavaju

bbb
bbb

Bravo decki bravo modri!!!Volim te mama al najvisee dinama!Liga prvaka💪💪💪

Tajnovidac
Tajnovidac

Bravo za FK Kokarda, ne mogaše im ovi Mladi Đetići ništa.

KapetanRicudis

Idemo zvezdanaaaa

Jovan Deroko

Bravo Zvezdo!

Окле
Окле

Одлична игра, то је оо што је најважније. Фалило нам је неколио играча али се види да ми, за разлику од њих, имамо игру. Они су најопаснји из контре, имају доста брзих играча али немају игру, потпуно играју неплански. Ово би требао лак посао да буде у Београду.

Tijana 1
Tijana 1

Zanimljiva utakmica, dinamična. Nego, malo me nervira Milojevićev bunker kad damo gol… Mnogo bolje Zvezda igra kod nepovoljnog rezultata. Mogli smo ovo rešiti posle 2:1,da se nismo povukli, ali dobar je i ovaj rez. Ivanić je katastrofa iz utakmice u utakmicu. Boaći i Vujanović nula večeras. Mateo je odličan igrač, a Marin standardno najbolji, Kanjas uz njega. Da se reprizira… Više »

Tijana 1
Tijana 1

*VuKanović, pardon

DjuroVIVAX
DjuroVIVAX

Nije u 4. minutu vec u 7 minutu poveo Jang Bojs. A Zvezda je izjednačila u 18 minutu. Ima nas koji i GLEDAMO I NAVIJAMO SVIM SRCEM za CRVENU ZVEZDU❤️⛹️

Crnogor
Crnogor

Bravo Zvezdo. Glup penal potpuno, moze ovo Zvezda kuci na Marakani da prodje.

Podgoricanin

Sudija gleda var 45min pustaju mu snimak sa sredine terena dje izgleda kao penal a ne pustaju mu od golmana dje se vidi da nema kontakta i naravno penal.
Sramota ali Bog vidi sve i vidjece na kraju.

Mijatovic 8
Mijatovic 8

a vazda li je neko drugi kriv, vazda li vas kradu.. vazda li su svi protiv vas.. penal cist ko suza, nebilo ga dirat..

Crnogor
Crnogor

Pratim fudbal 20 godina i ovo nije “cist ko suza” penal sigurno. Svaki sudija ima drugacije kriterijume, ali ovo se generalno ne svira.

Kutinjo
Kutinjo

Đe ti je Sutjeska,zar je nisi najavio u plej of za ligu šampiona.

KapetanRitzudis

Ma bio je penal,istina potpuno bespotreban jer onaj garavi nista nebi mogao iz one pozicije,ali je Bocko glupo uletio!