Košarka ABA liga

Partizan ubjedljiv u Zadru

Košarkaši Partizana zabilježili su pobjedu u Zadru 72:57 i stigli do četvrtog trijumfa u ABA ligi.

Poslije izjednačene prve četvrtine, crno-bijeli su u drugoj dionici prelomili rezultat, najviše zahvaljujući Markusu Pejdžu i fantastičnom šutu za tri poena.

Razlika je u drugom poluvremenu išla i do preko 20 poena, ali je Zadar do kraja meča uspio da izbori korektan poraz.

Markus Pejdž postigao je 14, a Ognjen Jaramaz 13 poena u ekipi Andree Trinkijerija, dok se na drugoj stani istakao Alen sa 16 poena.

Voli vas voli

Partizan je institucija

Gen. Dukljanin

Svaki pošteni Crnogorac je navijao za Zadar.

Maras
Maras

Svaki posteni crnogorski izrod je navijao za Zadar. Svaki posteni Crnogorac je navijao i navijace za Partizan.

Bnjj
Bnjj

Ovaj Zadar je katastrofa od tima ako do kraja sezone nekoga pobjede to će biti ogroman uspjeh