Sutjeska ispustila Spars

Košarkaši Sutjeske poraženi su na gostovanju Sparsu u 20. kolu Druge ABA lige.

Nikšićani su propustili šansu da slave na gostovanju u Sarajevu pošto su odigrali odličan meč.

Poslije tri minuta posljednje četvrtine imali su 11 poena prednost 68:57, ali su onda dozvolili rivalu preokret.

Spars je za sedam minuta ubacio 19 poena i osigurao je trijumf.

Tim Zorana Glomazića tako je ispustio četvrto mjesto na tabeli, pošto je ostao na 11 pobjeda, pa posljednje mjesto koje vodi u plej of dijeli sa Dinamikom i Borcem.

Knežević je sa 23 poena bio najefikasniji u ekipi Sutjeske, 17 je doddao Pavlićević, 15 Lalović.

DAKSON
DAKSON

U poslednjoj četvrtini ekipa Sutjeske je bila katastrofalno vođena od strane trenera. Sve se svelo na ispucavanje Pavlićevića bez ijedne akcije.
Ubjedljivo najperspektivniji igrač Sutjeske je mladi Vujević, ali trener se toliko dere na njega, da čovjek prosto ne može da igra kako treba i može.