Sutjeska nastavila loš niz u regionalnom takmičenju

Radosav Spasojević (foto: KK Sutjeska/Foto MM)

Vezala je Sutjeska dvije pobjede u domaćoj Erste ligi, ali u Drugoj ABA ligi nikako da izađu iz crne serije. Izabranici Zorana Glomazića doživjeli su četvrti vezani poraz, sinoć u Skoplju od MZT-a (73:94) u desetoj rundi regionalnog takmičena.

Otvorili su Nikšićani dobro meč, nakon prvih deset minuta imali minimalno vođstvo (21:20), ali je od tada konce igre preuzeo domaćin. Preokrenuo je nakon poluvremena (40:46), da bi u nastavku samo uvećavao prednost do konačnih +21.

Nikola Pavlićević i Draško Knežević su bili najefikasniji u redovima Sutjeske sa po 19 poena, dok je Radosav Spasojević ubacio 14 uz osam skokova.

Kod makedonskog predstavnika blistali su Andrija Bojić sa 26 poena, dok je Ive Ivanov ubacio 21.