Zvezda srušila Barsu, blistao Milko Bjelica!

Košarkaši Crvene zvezde pobijedili su Barselonu 90:82 u drugom kolu Evrolige.

Ekipa Dušana Alimpijevića zasluženo je savladala jednog od pretendenata za najviši plasman u elitnom takmičenju i nanijela mu prvi poraz u sezoni.

Zvezda je vodila tokom cijelog meča, osim u jednoj situaciji, kada je Barsa preokrenula na 81:80.

Domaći tim dobio je prvu četvrtinu 24:13, a najveću prednost od 14 poena imao tokom treće dionice.

Barselona je uspjela da se vrati u utakmicu, povede poslije polaganja Hange, ali je Milko Bjelica trojkom i sjajnom igrom u finišu prelomio utakmicu.

Crnogorski reprezentativac bio je maestralan sa 23 poena, a pratili su ga Tejlor Ročesti sa 22 i Matijas Lesor sa 13 poena, devet skokova i dvije blokade.

U taboru Barse 16 poena Serafana, 14 Ertela, po 10 Hange i Tomića.

biba struja
biba struja

ljepše zvuči…… rođeni beograđanin a stasiti hercegovac, sa pasošem srbije i cg, je u dvorani svog djetinjstva koju poznaje ko svoj džep , razbuco barsu ko gladan burek dok mu je kiselinu držao ročesti, barsa nije znala šta je snašlo u paklu pionira, tek 3 minuta prije kraja povedoše ,ufatiše vazduh i potonušššššššššššššššššššeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tišu miši