Ostali sportovi Minifudbal

NLB slavila u derbiju, DMD Delta ubjedljiva

Samo čudo bi trebalo da se desi pa da DMD Delta ne obezbijedi četvrtfinale Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu.

U prvom meču sa 5:0 slavila je protiv Građevinskog fakulteta UCG pa će revanš biti gotovo formalnost.

U drugom meču grupe A Cedis je ispustio prednost 4:1, imao priliku da preko kontranapada meč riješi u svoju korist ubjedljivo, ali je iskusna ekipa Maxteo DRS zaigrala jače i uspjela da drugim golom Janketića u posljednjim sekundama meča izbori remi 4:4.

U grupi B, u susretu velikih rivala Erste banke i Nlb banke, slavila je Nlb banka golovima Vujoševića rezultatom 2:0, dok je Pošta Crne Gore bez većih problema stekla četiri gola prednosti nad ekipom Mtel pred revanš meč. Oni su slavili rezultatom 6:2.

Grupa A:

DMD Delta – Građevinski fakultet UCG – 5:0 (2:0)

Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš.

Strijelci: Miličić u 4, Aćimić 5, 25, Spasojević u 30 i 39. minutu za DMD Deltu.

DMD Delta: Raičević, Laković, Milašević,  Tomanović, Aćimić, Spasojević, Turanjanin.

Građevinski fakultet: Bujišić, Baša, Ilić, Ćatić, Muhadinović, Furtula, Đurović, Ognjenović, Radulović.

Cedis – Maxteo DRS 4:4 (3:1)

Sudije: Andrija Kneževć i Dražen Vuković

Strijelci: Jovanović 8, Vlahović 13, Drobnjak 15 i 24. minutu za Cedis, Janketić 9, 40, Mešter u 30 i 34. minutu za Maxteo DRS.

Cedis: Drobnjak, Vlahović, Šćekić, Janković, Adžić, Jovanović, Osmajić, Ivanović.

Maxteo DRS: Drobnjak, Tomić, Mešter, Janketić, Uković, Đoković, Božović.

Grupa B:

Erste banka – NLB Banka 0:2 (0:1)

Strijelci: Vujošević u 4 i 16. minutu za NLB Banku.

Erste banka: Milonjić, Ulićević, Mirković, Damjanović, Sekulić, Bejatović, Orović, Delagija, Vujović, Kljajević.

NLB banka: Dragaš, Tuzović, Kažić, Savkovski, Abazović, Dulović, Vuksanović, Vujošević, Đurović, Pešić.

Pošta Crne Gore – Mtel  6:2 (5:1)

Strijelci: Vukčević 3, 6, 9, Zogović 10, 12, Krsmanović u 20. minutu za Poštu Crne Gore, Vl.Radević u 13, Đoković u 27. Minutu za Mtel.

Pošta CG: Šušić, Krsmanović, Zogović, Rajović, Laković, Vuletić, Vukčević, Marković.

Mtel: Nikolić, Anđić, Vl. Radević, Ve. Radević, M.Radević, Matković, Đoković.