Rukomet

Lavice na minus dva pred revanš sa Češkom

Naša ženska rukometna reprezentacija poražena je od Češke u Mostu 26:24 , u prvom meču baraža za plasman na Svjetsko prvenstvo.

“Lavice” imaju solidan rezultat pred revanš u Nikšiću u kojem će im trebati pobjeda sa tri gola razlike.

Crna Gora vodila je do 20.minuta, kada su Čehinje serijom od četiri gola preokrenule i nisu prednost ispuštale do kraja.

Na poluvremenu je domaća selekcija imala dva gola viška, dok je u nastavku ta prednost iznosila i četiri pogotka.

Ipak, uspjele su izabranice Pera Johansona da smanje zaostatak, a malo je nedostajalo da Crna Gora i sa boljim rezultatom dočeka revanš.

Jovanka Radičević dala je šest, a Majda Mehmedović pet pogodaka.

Sa druge strane sedam pogodaka Hrbkove.

Meč odluke na programu je 5.juna u Nikšiću.

Walter
Walter

Loše izdanje naših rukometašica u sinoćnoj utakmici protiv Češke. Osm Majde, M. Despotović, Klikovac i Rajčić ove druge debelo podbacilie. Mislim da je trener Johanson loš izbor za naš rukomet.