Vaterpolo Pristojan rezultat naših juniora

Crna Gora pobijedila Srbiju za peto mjesto na EP

Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore osvojila je peto mjesto na Evropskom šampionatu u Tbilisiju.

Ekipa Petra Radanovića je u posljednjem meču na šampionatu savladala Srbiju rezultatom 11:10.

Viđen je izuzetno uzbudljiv meč, pun preokreta – naša selekcija je sredinom druge četvrtine vodila 5:2, da bi na nešto manje od šest minuta prije kraja utakmice bilo 9:7 za Srbiju.

Crna Gora se nije predala, stigla je do izjednačenja, a kasnije i preokreta pogocima Vasilija Radovića i Jovana Vujovića u posljednja dva minuta.

Najefikasniji u našem timu bio je Marko Mršić sa tri gola, dok su se dva puta u strijelce upisali pomenuti Radović i Vujović, kao i Marko Milić.

U redovima Srbije odskočio je Vasilije Martinović sa četiri gola.