Vaterpolo Ajkule ispustile pobjedu

Remi Crne Gore i Srbije na startu Svjetskog prvenstva

Crna Gora je odigrala neriješeno 10:10 u prvoj utakmici na Svjetskom prvenstvu u Južnoj Koreji.

Zanimljiv meč “ajkula” protiv podmlađene selekcije Dejana Savića na otvaranju šampionata u Gvangžuu.

Srbija je bolje počela meč, koristila lošu igru u odbrani našeg tima, brzo povela 4:1, tokom druge četvrtine bilo je i 6:3, ali je Crna Gora smanjila 6:5 pred odmor i najavila bolje izdanje u nastavku.

“Delfini” su kontrolisali vođstvo do polovine treće četvrtine, kada su poveli 8:6 pogotkom Ranđelovića.

Probudio se tada Đurđić, dao dva gola, poentirao je i Mlađan Janović, da bi Drašković kompletirao seriju “ajkula” od 4:0 za veliki preokret i vođstvo 10:8.

Imala je naša reprezentacija još jednu šansu da uveća vođstvo, ali je udarac Radovića sa igračem manje odbranio Rističević.

Nadu Srbiji vratio je Mandić golom dva i po minuta prije kraja, da bi sa igračem više ekipa Dejana Savića izjednačila golom sjajnog Straninje Rašovića, 12 sekundi prije završetka.

Uslijedio je tajm aut Gojkovića, naši momci dobili su igrača više, ali je šut Ivovića bio neprecizan.

Generalno je mučila naš tim realizacija sa čovjekom više u bazenu, a u dva navrata Crna Gora nije iskoristila napade sa dvojicom vaterpolista više.

Tri gola dao je Mlađan Janović, po dva Đuro Radović, Draško Brguljan i Bogdan Đurđić, dok je jednom pogodio Drašković.

Sa druge strane, četiri pogotka Strahinje Rašovića, tri Dušana Mandića.

Crna Gora u srijedu od 12.10 po našem vremenu igra protiv Grčke.

Wertz
Wertz

Ko jos gleda ovaj vaterpolo svake pola godine igramo polufinale sa srb hr ili madj…

vlado
vlado

Bitno je da su srpske novine izbacile Srbija sa b timom remizirala protiv cg..a kad su osvajali medalje ne sjete se da napisu Srbija osvojila sa 5 igraca iz cg koji su ujedno i najbolji

Boka Kotorska

Iduci put dobijamo.Svaka cast crnororcima na dobroj i fer igri.

Dada

Oni što su parlali italianski do prije 100 godina?!
Jesu li to ti srbi? Ili neki novi srbi?

Bobo Kuktov
Bobo Kuktov

Oni su sluzili tudjinu uvijek. Ratovali protiv Srbije kad su sluzili tudjinu. Nenavikli na Slobodu. Ostali kompleksi inferiornosti.

Navijac
Navijac

To su Latinoamerikanci

Budimo realni

Браво момци! Реми против Србије па макар и подмлађене је успјех. Само напријед па да се поново у финалу сретнете.

Kotor66

Rekao sam 2008god u Malagu da nista znacajno uzet nece narednih 10god….ne da nisu uzeli nego je potpuno rasulo….srecan sam kao malo dijete…i jos 10 ce biti!!!

Briđe

kako je tebi lijep zivot, a mogu tek misliti kako je tvojoj familiji kad moraju da trpe praznoga covjeka, koji se budi sa mrznjom….e zamisli zivis u CG a mrzis sve crnogorsko, iskreno – gore kazne nema za tebe! E viva ❤🇲🇪🇲🇪🇲🇪❤🇲🇪🇲🇪🇲🇪❤🇲🇪🇲🇪🇲🇪❤🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪❤❤❤❤❤🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪

stetoc1na
stetoc1na

ti si nesto pobrkao. Evropska prvenstva: Malaga 2008 Zlato. Ajhoven 2012 Srebro. Beograd 2016 Srebro. Svjetsko prvenstvo Barselona 2013 Srebrna medalja. Svetska liga: Podgorica 2009 Zlato. Nis 2009 Srebro. Celjabinsk 2013 Bronza. Dubai 2014 Bronza. Od 2008god. su osvojili 8 medalja a to govori da zivis u zabludi. Sad da je moglo vise, moglo je al treba biti srecan i… Više »

Wojwoda od neta

Pricas ljudima koji poraze slave kao pobjede, ne trosi energiju.

Mmm
Mmm

Srebta ibronze nisu znacajne

biba struja
biba struja

ove sudije mora da su starinom od kotora da nebješe njih s ovom serpskom đećcom ne bi ni spomenice zakučili,,,,,savić,,,,o đecooooo oooo ajmo kuči dosta se večeras kupali haj kuči čeka vas mater na večeru ,hahaha