Podgorica ili Zeta – odluka pada u posljednjem kolu, opstali Petrovac i Jezero, Rudar u baražu

Podgorica je poslije velikog preokreta savladala Iskru (3:2) spornim penalom u 94. minutu, a slavila je i Zeta protiv Rudara – ta dva tima će se u posljednjem kolu boriti da izbjegnu ispadanje iz CFL.

Imaju isti broj bodova, Podgorica je bolja u međusobnom skoru…

Jezero je pobjedom protiv Budućnosti (2:1) osiguralo opstanak, dok Rudar mora u baraž za opstanak.

Podgorica je gubila 2:0 nakon 25 minuta igre, a tri boda je osvojila pogotkom Boljevića sa bijele tačke u 94.

Zeta je slavila golom Ukrajinca Zahulka…

Golubovčani u posljednjem kolu gostuju Iskri, dok Podgorica ide na megdan Dečiću.

Rezultati

Jezero – Budućnost 2:1

Faust (penal) 44, Adžović 52 – Milošević 22.

Zeta – Rudar 1:0

Zahorulko 57.

Podgorica – Iskra 3:2

Krivokapić 31, Đajić 33, Boljević (penal) 90+4 – Grbović 2, Perović 23.

Završene su sve utakmice 34. kola.

90+4′ GOOOL! Podgorica je preokrenula protiv Iskre – 3:2 nakon gola Boljevića iz penala.

83′ GOOOL! Sutjeska je poravnala protiv Petrovca, pogodio je Jovović.

69′ GOOOL! Vucaj je smanjio minus Dečića u duelu sa Mornarom, sada je 2:1.

57′ GOOOL! Zeta vodi protiv Rudara – mrežu Pljevljaka je zatresao Zahorulko.

52′ GOOOL! Preokret u duelu Jezera i Budućnosti – sada je 2:1 nakon gola Adžovića.

49′ GOOOL! Mornar vodi 2:0 protiv Dečića, strijelac je Vujačić.

Počela su druga poluvremena.

Završena su prva poluvremena.

44′ GOOOL! Jezero je poravnalo protiv Budućnosti – 1:1. Iz penala je pogodio Faust.

33′ GOOOL! Novi gol – Mornar ima prednost protiv Dečića – 1:0. Mrežu je zatresao Stevanović.

33′ GOOOL! Izjednačenje na DG areni – 2:2, gol Đajića. Podgorica – Iskra 2:2.

31′ GOOOL! Podgorica je smanjila protiv Iskre na 2:1 golom Krivokapića.

27′ GOOOL! Petrovac ima prednost protiv Sutjeske, upisao se Bašić.

23′ GOOOL! Iskra ima dva gola prednosti protiv Podgorice – sada je 2:0, strijelac je Perović.

22′ GOOOL! Budućnost vodi u Danilovgradu protiv Jezera. Mrežu Plavljana je zatresao Milošević.

2′ GOOOL! Iskra je povela na DG areni protiv Podgorice. Pogodio je Grbović.

1′ Počele su utakmice 35. kola.