Remi Junajteda i Bilbaoa

Fudbaleri Mančester junajteda odigrali su posljednju pripremnu utakmicu pred start u Premijer ligi.

Oni su na meču u Dablinu igrali protiv Atletik Bilbaa i na kraju je bilo 1:1 (0:1).

Malo je nedostajalo da presudi gol iz 29. minuta, a do njega je došlo poslije velike greške bivšeg kapitena Junajteda, Harija Megvajera.

Megvajer je prosto poklonio loptu Lekueu koji je proigrao Nika Vilijamsa i on je zatresao mrežu Junajteda za 0:1.

U nastavku, Španci su ostali sa igračem manje u 67. minutu kada je crveni karton zaradio Aitor Paredes koji je u gol šansi zaustavio Hanibala Međbrija.

I kada se očekivalo da će Atletik pobijediti, bukvalno u posljednjem napadu, Junajted je izjednačio.

Poslije centaršuta Arona van Bisake, Megvajer je spustio loptu glavom Fakundu Palistriju koji je pogodio za konačnih 1:1.