Budućnost ubjedljiva, Mladost u 107. minutu do boda protiv Sutjeske

Balša Sekulić, foto: FK Budućnost

Odigrane su utakmice sedmog kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige, a pobjede su samo upisali fudbaleri Budućnosti, dok su četiri duela završena bez pobjednika.

Budućnost je došla do treće pobjede zaredom u sezoni, ovog puta u Bijelom Polju – slavila je protiv Jedinstva Franca 4:1.

Sutjeska je imala kraj Bistrice 2:0 i penal protiv Mladosti, ali ga nije iskoristio Matanović. A onda nevjerovatna završnica.

Došljak je u 78. smanjio, a Abdulsamed Abdulahi u 87. izjednačio. Igralo se gotovo 25 minuta sudijske nadoknade zbog nestanka električne energije na stadionu. Sutjeska je u 91. ponovo povela – pogodak Dragana Grivića, a zasluženi remi timu sa DG arene donio je Bogdan Milić udarcem glavom u 107. minutu.

20:00h Sutjeska – Mladost 3:3 (0:0) KRAJ

Šaletić 46′, Matanović 71′, Grivić 90+1′ – Došljak 77′, Abdulahi 87′, Milić 107′

TABELA: Budućnost 14, Petrovac 12, Jezero 12, Dečić 11, Arsenal 10, Sutjeska 8, Mornar 7, Mladost 6, Jedinstvo 5, Rudar 5.

TOK UTAKMICA:

107′ – GOOOL!!! Šok u Nikšiću. Mladost preko Milića stiže do 3:3!

91′ – GOOOL!!! Kratko je trajala radost gostiju, Grivić vraća prednost Nikšićanima.

87′ – GOOOL!!! Abdulah donosi izjednačenje ekipi Mladosti!

77′ – GOOOL!!! Brzo je uzvratila Mladost, smanjio je Došljak.

71′ – GOOOL!!! Sutjeska postiže novi gol za sigurnih 2:0, strijelac Matanović

Još jedan duel završen je bez golova, i to u Plavu između Jezera i Dečića.

46′ – GOOOL!!! Sutjeska dolazi do vođstva, pogodio je Šaletić.

Ubjedljiva pobjeda Budućnosti u Bijelom Polju protiv Jedinstva 4:1 kojom su zadržali prvo mjesto na tabeli.

Poluvrijeme u Nikšiću, za sada mreže miruju u duelu Sutjeske i Mladosti.

59′ – GOOOL!!! Četvrti gol Budućnosti, Grbić se upisao u strijelce.

Poluvrijeme u Plavu, nema golova u duelu Jezera i Dečića.

1′ – Posljednji duel sedmog kola igraju Sutjeska i Mladost od 20 časova.

1′ – Od 19:30 igra se meč između Jezera i Dečića.

Poluvrijeme u Bijelom Polju, Budućnost vodi protiv Jedinstva 3:1.

36′ – GOOOL!!! Jedinstvo je smanjilo na 3:1, pogodio je Cvijović.

30′ – GOOOL!!! 3:0 za Budućnost, strijelac Mujan

21′ – GOOOL!!! Novi gol Budućnosti, Adžić pogađa za 2:0!

12′ – GOOOL!!! Budućnost vodi, mrežu Jedinstva načeo je Orahovac.

1′ – Počeo je treći meč sedmog koča između Jedinstva i Budućnosti.

Završeni su dueli u Tivtu i Pljevljima. Arsenal je dva puta vodio, ali je Petrovac uspio da dođe do boda. U drugom meču od 17 časova, između Rudara i Mornara, nije bilo golova.

74′ – GOOOL!!! Novo izjednačenje Petrovca, gol Perovića.

57′ – GOOOL!!! Arsenal ponovo vodi, sa bijele tačke precizan je bio Đorđević.

55′ – Nema promjena rezultata na dva meča od 17 časova.

Pauza na mečevima od 17 časova. Nema golova u Pljevljima, dok je u Tivtu 1:1.

21′ – GOOOL! Petrovac je izjednačio preko Maleševića.

1′ – GOOOL! Arsenal vodi golom Muhovića.

1′ – Počele su utakmice u Tivtu i Pljevljima.