Fudbal Telekom Prva liga

CFL: Preokret Budućnosti na Božovićev pogon, prva pobjeda Sutjeske, Zeta i dalje u krizi

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su OFK Titograd 3:1, u 4. kolu Telekom Prve lige.

“Romantičari” su vodili nakon 45 minuta poslije gola kapitena Ivana Novovića.

Međutim, na početku nastavka iz penala je izjednačio Draško Božović, da bi šest minuta kasnije isti igrač glavom kompletirao preokret.

Sve dileme otklonio je Vasilije Terzić.

Sutjeska je u Beranama savladala Jezero 2:0 i došla do prve pobjede u ovoj sezoni. Golove za Nikšićane postigli su Raičević i Osmajić.

Iskra i Podgorica podijelile su bodove, bilo je 1:1. Gosti su poveli pogotkom Kordića, ali je nedugo zatim izjednačio Krnić.

Rudar je golom mladog Vuka Strikovića savladao na svom terenu ekipu Petrovca, dok je pogotkom Anđela Rudovića iz slobodnog udarca, dok je Dečić slavio u Golubovcima 2:0 pogocima Rudovića i Rolovića.

Na vrhu tabele su iznenađujuće Podgorica 10 i Dečić sa osam bodova.

BUDUĆNOST – OFK TITOGRAD 3:1
Božović 50, 56, Terzić 74. – Novović 21.

ZETA – DEČIĆ 0:2
Rudović 36, Rolović 90.

Tok utakmica:

74′- GOOOLL!: Pogađa i Terzić, sigurnih 3:1 za Budućnost.

56′-GOOOOLL! Opet Draško Božović, ovog puta glavom nakon centaršuta, preokret pod Goricom.

50′-GOOOL! Draško Božović iz penala pogađa za 1:1 pod Goricom.

Gosti vode u mečevima večernjeg programa, Titograd pod Goricom, a Dečić u Golubovcima.

36′-GOOOLL! Anđelo Rudović iz slobodnog udarca za vođstvo Dečića na Trešnjici.

21′-GOOOLL! Ivan Novović je šokirao Budućnost, prednost za “romantičare”. Dobro je kapiten Titograda reagovao poslije ubacivanja Vukčevića.

1′- Počele su posljednje dvije utakmice 4. kola, Budućnost – OFK Titograd i Zeta – Dečić.

Završeni su mečevi Iskra – Podgorica 1:1 i Rudar – Petrovac 1:0. Od 20 sati još dvije utakmice pod Goricom i u Golubovcima.

66′-GOOOLL! Vuk Striković trese mrežu Petrovca, Rudar vodi iako je sa desetoricom u polju.

89′-GOOLL! Milutin Osmajić, sve je riješeno u Beranama, 2:0 za Sutjesku.

43′-GOOOLL! Majstorija Krnića, Iskra je izjednačila protiv Podgorice.

40′-GOOOLL! Kordić pogađa za vođstvo Podgorice u Danilovgradu.

30′- Bez golova u Danilovgradu i Pljevljima, Sutjeska i dalje čuva minimalnu prednost u Beranama.

1′-Počeli su mečevi Rudar – Petrovac i Iskra – Podgorica.

44′-GOOOLL! Milivoje Raičević za prednost Sutjeske nad Jezerom.

25′- Sutjeska je imala jednu dobru šansu, ali i dalje nema golova u Beranama.

1′- Počeo je duel između Jezera i Sutjeske.

Pet mečeva igraće se u tri termina, a najprije će od 17.15 na teren istrčati fudbaleri Jezera i Sutjeske.

45 minuta kasnije počeće utakmice Rudar – Petrovac i Iskra – Podgorica, dok će kolo od 20 sati zaključiti Budućnost i OFK Titograd, odnosno Zeta i Dečić.

Lolo
Lolo

Evo novinari buducnost je pobijedila sad po citav dan pisite buducnost krenula buducnos u naletu nemojte patisati pisite samo o buducnosti

Rade007
Rade007

Koji kompleksi wooow. Vjerovatno navijaš za Zvezdu 😂😂

Lolo
Lolo

Rade007 ako ovo nije tacno sto ja napisah nije ni more slano novinari previse forsiraju buducnost kao da su mancester pa fudbal igraju i drugi klubovi u CG.Evo ti primjer ovaj naslov prekret buducnosti a recimo utakmicu iskra podgorica koja je po igri na nivou regiona maltene niko i ne pominje