Savićević zadovoljan, smatra da je poništen čist gol

Dejan Savićević je bio zadovoljan izdanjem naših fudbalera u Beogradu.

“Hrabri sokoli” su poraženi 2:1, mogli su i do boda, ali predsjednik FSCG-a priznaje da smo imali i sreće tokom prvog dijela meča na Marakani.

“Imali smo sreću u prvom poluvremenu zbog promašaja Mitrovića sa penala. To je bio ključan momenat meča, jer da je Srbija dala gol, rezultat ne bi bio ovakav. U nastavku smo odigrali mnogo dobro, imali period gdje smo bili bolji. Dali smo gol, onaj poništeni zbog ofsajda bio je regularan. Bez pet standardnih igrača, ne možemo biti nezadovoljni. Zadovoljan sam nek momci to znaju.” poručio je Savićević.

Naši će takmičenje u prvoj fazi Lige nacija završiti duelom protiv Rumunije.

Ax122
Ax122

Osim toga…da srbija ima normalnog dobrog selektora i da igra sa dva spica bila bi medju 7 8 najboljih na svijetu…ispali smo iz trke za prvo mjesto jer smo u prvom mecu pazili da ih ne uvrijedimo ili povrijedimo da majka srbija ne bi bila uvredjena….od onolikog silnog naseg supkanja mi se smucilo i znao sam kako ce se zavrsit….nisu… Više »

Aaaaaaaa
Aaaaaaaa

Sto ne ode Dejo u MIlan, da zivis i radis sto dalje od ovih strucnjaka. Tamo te gledaju kao Boga, a ovi nasi ce te pohvaliti kad umres… Najgori narod, bez konkurencije

Nindža Pipun

Tako je Genije! Koliko su oni bili bolji u prvom, toliko smo mi bili bolji u drugom poluvremenu… Ali sa jednom razlikom, njima je sudija svirao nepostojeći penal, a nama je poništio čist go Mugoše… Tako da bi remi bio najrealniji rezultat! Glavu gore momci, kada se onako borite i ginete na terenu svi smo uz vas!

Sales
Sales

A cine si zadovoljan moj dejo beton ligom u koju ispadamo,sramota

Ax122
Ax122

A kako mislis da cemo ispast majke ti…dobicemo rumuniju…….

Mijatovic 8
Mijatovic 8

A cime si zadovoljan jad te vidio.. presmrdjeli ste vise sa tom demagogijom… ustvari dobro si ti rekao da si zadovoljan.. i siguran sam da jesi.. plasirala ti se srbija

vjecna da je

sto ne bi bio zadovoljan …..psi laju karavani prolaze on je i dalje sa svojim dzabalebarosima koji imaju koristi od fscg na celu saveza….liga se raspada nemamo stadione plate ocajne reprezentacije nikad gore nema nas na evropskim takmicenjima …

R. Srpska
R. Srpska

I jeste.
Dejo je u pravu.
Treba reći istinu, ma kakva ona bila.
Nisam gledao utakmicu ali sam gledao snimak.
Crna Gora je oštećena za čist gol, a potpuno je nebitno što taj gol nebi pomogao Crnoj Gori da se plasira dalje.