Košarka Bogdanović dominirao

Srbiji drama protiv Grčke

Košarkaši Srbije osvojili su Akropolis kup.

Izabranici Aleksandra Đorđevića ostvarili su sve tri pobjede i na kraju savladali poslije produžetka domaćina 85:80.

Grčka je u većem dijelu meča bila u prednosti, imala i plus 10, ali je Srbija držala priključak i na kraju preokrenula.

Imaiz su Bogdan Bogdanović i drugovi osam poena prednosti pred posljednji minut regularnog vremena, ali su volšebno ispustili zaostatak pa je Tanasis Adetokumbo pogodio za produžetak.

Ipak u dodatnih pet minuta precizniji su bili gosti, a presudio je Marko Gudurić sa penala, nakon što je fauliran na šutu za tri poena.

Bogdan Bogdanović je sa 28 poena bio najefikasniji u pobjedničkom timu koji je bio oslabljen neigranjem Jokića. Bjelica je uz 18 poena imao 11 skokova.

Na drugoj strani 20 poena Janisa, 17 Tanasisa Adetokumba.

KosovoRepubljik

Ovi ispadaju u grupnu fazu.. mnogo su poleceli..

Početnik
Početnik

Slažem se da Grčka ispada!

Srbija i CG
Srbija i CG

Tako izopucaj ih dobro pa kad bude trebalo nece moc opepeljit.. ovaj se uzivio te se ti momci ispovredjivase da mu nece imat ko igrat tamo..

Hydra
Hydra

Sve najefikasniji Crnogorci u pobjedi protiv Grcke.