Rukomet Prva liga

Komovi jači od Lovćena

Rukometaši Komova savladali su Lovćen 33:24 u derbiju 7. kola crnogorskog šampionata.

Osvajač Kupa je u sjajnom ambijentu u Beranama odigrao fantastično drugo poluvrijeme i nanio Cetinjanima prvi poraz u sezoni.

Komove su do petog trijumfa nosili Bakić i Marsenić sa osam i Kastratović sa sedam pogodaka.

U gostujućem timu su odskočili Vukićević sa šest i Stanojević sa pet golova.

U ostalim utakmicama Rudar je pobijedio Mornar 25:22, dok je Budvanska rivijera bila bolja od Danilovgrada 26:25.

Lovćen i Partizan poslije prvog kruga šampionatu imaju po 12 bodova, Komovi su sakupili 10…